Arkada Invest

Branża — Budownictwo

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Arkada Invest to doświadczony i prężny deweloper na bydgoskim rynku mieszkaniowym. Z sukcesami funkcjonuje od lat 90-tych. Współpracujemy już z firmą Arkada Invest od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i całościowych pakietów reklamujących inwestycje budowlane.

WYZWANIE

Firma deweloperska Arkada Invest potrzebowała spójnego wizerunku, wyróżniającego ją spośród firm konkurencyjnych. Logo firmy było już znane w branży deweloperskiej. Miało ono jednak pewne mankamenty, brak było spójności wewnętrznej, więc potrzebny był lifting logo. Ponadto nasz klient posługiwał się materiałami reklamowymi, które były na bardzo różnym poziomie. Mieliśmy opracować spójny pakiet materiałów reklamowych, również materiały firmowe pozostawiały wiele do życzenia.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej wykonaliśmy lifting logotypu. Dokonaliśmy kilku niezbędnych zmian, polegających na poprawieniu czytelności, a także nadaniu logotypowi zgrabniejszej, nowocześniejszej formy. Zaproponowaliśmy prostszą typografię w logo, co w konsekwencji zwiększyło czytelność znaku. Wizerunek firmy Arkada Invest miał być maksymalnie oszczędny i surowy. Kolorystycznie oparliśmy projekt o szarości z mocnym akcentem koloru żółtego – barwy występujące w logotypie. Jako strukturę graficzną zaproponowaliśmy przecinające się linie i płaszczyzny – sugerujące przestrzeń architektoniczną. Pojawiające się miejscami łuki nawiązują do motywu arkady występującego w logotypie. Suma sumarum wdrożyliśmy rebranding wielopoziomowy – odświeżenie wizerunku, postrzegania marki na różnych poziomach np. logo, serwis internetowy, materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, koperty itp.), materiały promocyjne (katalogi, teczka, ulotki, itp.).

ZADANIA WYKONANE

Stworzyliśmy nowoczesny wizerunek począwszy od:

  • odświeżenie logo
  • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, koperty, itp.)
  • spójny pakiet materiałów reklamowych tj. katalog, teczka ofertowa, strona internetowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna teczka reklamowa efektowny materiał promocyjny

Stworzyliśmy przydatną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla firmy, który z pewnością oczaruje niemało kontrahentów.

strzałka

Etapy opracowania projektu graficznego teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na pisma z logo marki oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od stworzenia i pokazu projektu teczki dla firmy. Pełny przebieg projektowy przebiegał pod bacznym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z identyfikacją i wartościami marki, zarazem dodatkowo uwidocznia jej plusy. Teczki są przydatne i praktyczne, pomieszczą sporo dokumentów, a przy tym będą dobrą promocją solidności firmy.

strzałka

Profesjonalna teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy produkt reklamowy, tak również teczka, powinna być wykonana rzetelnie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego produktu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim kompletną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli nabywców, zatrzymując czujność nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42