Medyk

Branża — Medycyna

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk to klinika medycyny rodzinnej, a przede wszystkim specjalistyczna lecznica dermatologiczna. Oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry oraz bogatą gamę innowacyjnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

WYZWANIE

W związku z rozwojem oferty i zakresu usług medycznych Klinika Medyk potrzebowała nowoczesnego wizerunku i szerokiego pakietu materiałów promocyjnych. Firma chciała utrzymać swoje logo, natomiast cała linia graficzna zarówno strony internetowe jak i materiałów drukowanych miały zostać zaprojektowane na nowo. Wyzwaniem dla nas było pokazać zabiegi dermatologiczne w sposób piękny, tak, by zachęcić potencjalne klientki do korzystania z usług kliniki, a przy tym należało podkreślić aspekt „wysokich” technologii i nowoczesnej medycyny.

REALIZACJA

Prace nad zmianą całościowej identyfikacji wizualnej obejmowały przede wszystkim zaprojektowanie spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie Medyka indywidualny, niepowtarzalny charakter. Zastosowaliśmy motyw ciała uwikłanego w falujące kształty wektorowe, podkreślające smukłe kształty. Prezentując ciało ludzkie staraliśmy się unikać klimatu kojarzonego z erotyką, na rzecz „medycznego”, „dermatologicznego” przesłania.

Zrealizowaliśmy osobne ulotki reklamowe dla każdego z zabiegów dermatologicznych. Różnicuje je kolor, łączy wspólny klimat kompozycyjny i jednakowy, niestandardowy wykrój formy wydawniczej. Wiele uwagi poświęciliśmy dopracowaniu estetycznego wykończenia materiałów reklamowych.

Ponadto zaprojektowaliśmy stronę www, katalog reklamowy i teczkę reklamową utrzymane w spójnej z ulotkami, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych:

  • spójny wizerunek dla firmy
  • materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy o usługach
  • teczka reklamowa
  • seria 4 ulotek dla produktów
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna teczka a4 reklamowa efektowny towar wizerunkowy

Wykonaliśmy przydatną i elegancką teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla marki, który z pewnością oczaruje wielu kontrahentów.

strzałka

Etapy tworzenia projektu graficznego teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na dokumenty z logo firmy oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od stworzenia i przedstawienia projektu graficznego teczki dla firmy. Cały przebieg projektowy zachodził pod uważnym okiem naszych ekspertów. Dopiero po zatwierdzeniu projektu przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, zarazem dodatkowo uwydatnia jej plusy. Teczki są użyteczne i wygodne, zmieszczą sporo dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą solidności firmy.

strzałka

Profesjonalna teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy produkt reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana starannie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość substancji i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodnego artykułu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po wydruk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli klientów, uwiązując atencję nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42