Archi-Tec

Branża — Usługi

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Firma Archi-Tec to biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujące się kreowaniu nowych form architektonicznych łączących tradycje z nowoczesnością. Doświadczenie zawodowe firmy umożliwia jej kompleksowe przeprowadzenie inwestycji od projektu po jego realizację.

WYZWANIE

Firma Archi-Tec potrzebowała spójnego wizerunku oraz ujednolicenia materiałów identyfikacyjnych. Naszym zadaniem było przeprowadzenia rebrandingu oraz zaprojektowanie spójnych materiałów promocyjnych dla firmy. Logo firmy było już znane w branży. Miało ono jednak pewne mankamenty, brak było spójności wewnętrznej, więc potrzebny był lifting logo. Ponadto nasz klient posługiwał się materiałami reklamowymi, które były na bardzo „różnym” poziomie. Mieliśmy opracować spójny pakiet materiałów reklamowych, również materiały firmowe pozostawiały wiele do życzenia.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej wykonaliśmy lifting logotypu firmy. Dokonaliśmy kilku niezbędnych zmian, polegających na poprawieniu czytelności, a także nadaniu logotypowi zgrabniejszej, nowocześniejszej formy. Zaproponowaliśmy prostszą typografię w logo, co w konsekwencji zwiększyło czytelność znaku. Wizerunek firmy Archi-Tec miał być przede wszystkim bardzo prosty i czysty. Kolorystycznie oparliśmy projekt o kolor szary z mocnym akcentem koloru turkusowego – barwy występujące w logo. Wdrożyliśmy rebranding wielopoziomowy – odświeżenie wizerunku, postrzegania marki na różnych poziomach np. logo, materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, koperty itp.), materiały promocyjne – folder wizerunkowy, teczka i gadżety promocyjne. Końcowo stworzony spójny pakiet materiałów zwraca uwagę swoją „prostotą” i ciekawą, nowoczesną linią graficzną.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka firmowa efektowny artykuł wizerunkowy

Stworzyliśmy przydatną i markową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla marki, który z pewnością zachwyci niemało odbiorców.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na dokumenty z logo marki oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od wykonania i pokazu projektu graficznego teczki dla firmy. Cały przebieg projektowy zachodził pod czujnym okiem naszych fachowców. Dopiero po zaakceptowaniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami firmy, równolegle dodatkowo uwidocznia jej atuty. Teczki są przydatne i praktyczne, pomieszczą niemało pism, a przy tym będą dobrą reklamą rzetelności marki.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy towar promocyjny, tak również teczka, powinna być wykonana dokładnie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz gruntowne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i pewnego artykułu. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli nabywców, zatrzymując uwagę nad estetycznym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42