Osiedle Stara Cegielnia

Branża — Budownictwo

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Nasz klient – firma projektowo-budowlana Archi Tech – realizowała dużą inwestycję o wyróżniającej się, nieszablonowej architekturze. Docelowo inwestycja ma składać się z 8 budynków o wysokim standardzie na terenie bylej Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa Kujawskiego.

WYZWANIE

Osiedle Stara Cegielnia to koncepcja nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego w zacisznym terenie miasta Aleksandrów Kujawski, które po wieloletnim uśpieniu, zaczyna się rozwijać. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, przyroda oraz w architekturze nawiązanie do do tradycji miejca na którym powstanie osiedle czyli Starej Cegielni.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla osiedla Stara Cegielnia obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie naszego klienta indywidualny, niepowtarzalny charakter. W logotypie zastosowaliśmy motyw budynku i komina, który ma być symolem nawiązującym do miejsca, na którym powstaje osiedle – Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa.W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności oferowanych mieszakń ale również z delikatnymi elementami graficznymi nawiązującymi do tradycji miejsca. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. Przestrzenne ekspozycje inwestycji dodawały smaku i wartości marce, elementy nawiązujące do Starej Cegielni są elementem nawiązującym do tradycji.Na potrzeby klienta stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych, teczka, ulotka i folder oraz grafikę na pojazy firmowe.Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Stara Cegielnia. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotka ofertowa
  • teczka ofertowa
  • grafika na samochody
  • kalendarze
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka ofertowa efektowny artykuł wizerunkowy

Wykonaliśmy praktyczną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla marki, który z pewnością zachwyci wielu klientów.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego teczki reklamowej

Stworzyliśmy teczki w wymiarze a4. Są to teczki na pisma z logo oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od stworzenia i prezentacji projektu graficznego teczki firmowej. Kompletny proces projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych ekspertów. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, równolegle w dodatku podkreśla jej atuty. Teczki są przydatne i praktyczne, zmieszczą niemało dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą niezawodności firmy.

strzałka

Teczka firmowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł reklamowy, tak również teczka, powinna być wykonana dokładnie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim zupełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, uwiązując atencję nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42