Mat-Instal

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Teczki reklamowe

WYZWANIE

Naszą misją było wykreowanie wizerunku spółki, począwszy od opracowania znaku graficznego, ażeby w następnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów promocyjnych – foldery firmowe, ulotki, teczki, grafiki promocyjne, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu opracowanie nowoczesnego, pomysłowego, a jednocześnie niezwykle profesjonalnego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla spółki polegała w głównej mierze na zaprojektowaniu zwartej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie dobrze funkcjonować pod przeróżne kanały aktywności reklamowych i sprzedażowych. Nabywca oczekiwał od nas wypracowania wyraźnego i prostego przekazu, który idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa zaczęliśmy od niesłychanie ważnego czynnika tożsamości przedsiębiorstwa czyli logotypu. Znak jednostki, jaki powstał to nieskomplikowany i nowoczesny symbol oraz należycie dobrana typografia, jaki swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka znaku graficznego podkreśla fachowość działalności jednostki i prężność działania. Logo miało być proste i czytelne, ale też wyrażać cechy dynamiki właściwej dla jednostki. Nowoczesność logotypu osiągnęliśmy przez zastosowanie właściwej struktury. W trakcie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały dalej wykorzystane przy projektowaniu pozostałych materiałów tożsamości wizualnej.W następnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, foldery a4, reklamy oraz firmowa strona www. Wykonane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie graficznym pozostałych materiałów reklamowych. Materiały zostały zaprojektowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w wyraźny i świadomy sposób zaakcentować silną i widoczną sytuację marki w branży. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zamówieniami, w ramach których zostały zrealizowane kalendarze reklamowe ścienne, notesy oraz pozostałe gadżety reklamowe. Opracowana identyfikacja wizualna utwierdziła pozycję firmy w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka
  • strona www
  • gadżety firmowe<
REFERENCJE
list polecający

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa a5 efektowny towar reklamowy

Wykonaliśmy przydatną i elegancką teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, ale również gadżetem reklamowym dla firmy, jaki z pewnością urzeknie niemało odbiorców.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego teczki reklamowej

Stworzyliśmy teczki w rozmiarze a4. Są to teczki na pisma z logo marki oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i przedstawienia projektu graficznego teczki dla firmy. Kompletny przebieg projektowy zachodził pod uważnym okiem naszych fachowców. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, naraz dodatkowo podkreśla jej plusy. Teczki są przydatne i praktyczne, pomieszczą niemało pism, a przy tym będą dobrą reklamą rzetelności marki.

strzałka

Teczka firmowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy produkt promocyjny, tak także teczka, powinna być wykonana rzetelnie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz szczegółowe wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodnego towaru. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim kompletną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, uwiązując uwagę nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42