LHS

Branża — Transport, spedycja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. działa w zakresie kolejowego przewozu towarów. LHS pełni funkcję przewoźnika i zarządcy kolei na szerokotorowej linii biegnącej przez Polskę do Ukrainy. Spółka świadczy pełny zakres usług w zakresie przewozu ładunków w imporcie, eksporcie oraz w tranzycie.

WYZWANIE

Klient posiadał już opracowaną księgę identyfikacji wizualnej, jednak nie proponowała ona żadnej ciekawej linii graficznej, dlatego firma PKP LHS zaproponowała nam unowocześnienie jej wizerunku. Tematyka związane z koleją zainspirowała nas od razu.

Szybkość, zasięg, postęp, dalekie miejsca, przestrzeń ... Te idee chcieliśmy oddać w naszych projektach graficznych dla firmy LHS.

Zależało nam, aby przekazać nowoczesne, podążające z duchem czasu przedsiębiorstwo poprzez atrakcyjne i spójne materiały firmowe. Staraliśmy się zaprojektować zapadające w pamięć elementy graficzne identyfikujące firmę. Wesprzeć działania z zakresu budowy marki przez stworzenie przejrzystej i wyrazistej linii graficznej, która sprawi, że LHS skutecznie zwróci uwagę potencjalnych klientów.

REALIZACJA

Przez wiele lat owocnej współpracy stworzyliśmy dla LHS kompleksowy pakiet materiałów reklamowych wyróżniający się charakterystyczną, piękną linią graficzną. Grafika miała odwoływać się do idei postępu, szybkości, szerokiego zasięgu. Aby zdobyć materiał do pracy, wykonaliśmy sesję zdjęciową, której modelami były pociągi naszego klienta.

Przystępując do pracy, postanowiliśmy zachować te elementy, które składały się na kapitał wizualny marki: prosty logotyp oparty na typografii „LHS” i wyrazistym kontraście kolorystycznym ciemnego koloru niebieskiego i bieli. Rozwinęliśmy tę kolorystykę. Lekkie błękity i biele, głębokie granaty przełamaliśmy żółtą falą, która stała się stałym motywem naszej linii projektowej. Aby oddać międzynarodowy charakter działalności firmy LHS, wprowadziliśmy do projektów motyw kuli ziemskiej. Na opracowanej koncepcji graficznej oparliśmy wszystkie materiały reklamowe. Błękity, granaty, żółta fala, motyw znikającego jak widmo pociągu, element globusa, a także odręczne ilustracje przedstawiające różne ujęcia pociągów - to główne elementy tworzące linię graficzną naszych projektów.

Dzięki stworzeniu unikalnych elementów nowej linii graficznej przyczyniliśmy się do znacznego zwiększenia rozpoznawalności firmy PKP LHS. Możemy śmiało powiedzieć, że atrakcyjna, elegancka i nowoczesna linia identyfikacji wizualnej naszego projektu wyróżnia firmę na tle konkurencji.

Firma LHS zyskała spójny pakiet materiałów reklamowych, który buduje pozytywny wizerunek firmy na rynku europejskim. Przekaz ideowy zawarty w atrakcyjnej wizualnie linii graficznej materiałów promocyjnych tworzy wizerunek nowoczesnego, podążającego z duchem czasu przedsiębiorstwa. Linia graficzna naszego pomysłu została tak zaprojektowana, aby można ją było w przyszłości rozwijać i rozbudowywać.

ZADANIA WYKONANE
  • seria katalogów reklamowych w różnych wersjach językowych
  • teczka ofertowa
  • sesja zdjęciowa w plenerze
  • kalendarze ścienne, biurkowe
  • prezentacja interaktywna
  • torby reklamowe
  • billboardy
  • plakaty
  • ulotki, broszury
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka a4 reklamowa efektowny materiał reklamowy

Stworzyliśmy praktyczną i gustowną teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko pożytecznym przedmiotem, lecz także gadżetem promocyjnym dla marki, który z pewnością urzeknie wielu odbiorców.

strzałka

Proces opracowania projektu teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w wymiarze a4. Są to teczki na dokumenty z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od wykonania i prezentacji projektu teczki firmowej. Pełny przebieg projektowy przebiegał pod uważnym okiem naszych ekspertów. Dopiero po zaakceptowaniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek produktu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, w tym samym czasie poza tym podkreśla jej plusy. Teczki są przydatne i praktyczne, pomieszczą niemało dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą rzetelności firmy.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy towar reklamowy, tak również teczka, powinna być wykonana dokładnie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim pełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli nabywców, przykuwając czujność nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42