Villa Moderna

Branża — Budownictwo

Praca — Torby reklamowe

KLIENT

Firma Elkup działa od lat w branży usług instalacji elektrycznych oraz budowalnych. Rozległe osiedle Villa Moderna to jedna z inwestycji budowalnych realizowanych przez firmę – osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy.

WYZWANIE

Firma Elkup poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej domów jednorodzinnych o prestiżowej architekturze, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku. Nasz design miał zapewnić interesującą reklamę i stworzyć możliwości prezentacji inwestycji. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – nowoczesne domy jednorodzienne niedaleko Warszawy, a przy tym w atrakcyjnej cenie.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpieczną przystanią, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe jednorodzinne budownictwo. Nasz zespół grafików ze szczególną starannością podkreślił nowoczesność i eskluzywność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje domków. Nazwa i logo inwestycji symbolizują bowiem nowoczesne domy jednorodzinne – villę, bo nasz klient zdecydował się na bardzo wysoko standard oferowanych domów. W ramach naszej pracy nad materiałami dla inwestycji zaprojektowaliśmy logo inwestycji, ulotkę oraz stronę internetową. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane z myślą o grupie docelowej – młodych, zamożnych ludziach, którym zależy na walorach przyrodniczych, ale jednocześnie chcą być blisko stolicy, gdzie często prowadzą swoje biznesy lub mają swoją pracę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotka ofertowa
  • strona www
  • torby
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42