Villa Moderna
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Firma Elkup działa od lat w branży usług instalacji elektrycznych oraz budowalnych. Rozległe osiedle Villa Moderna to jedna z inwestycji budowalnych realizowanych przez firmę – osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy.

WYZWANIE

Firma Elkup poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej domów jednorodzinnych o prestiżowej architekturze, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku. Nasz design miał zapewnić interesującą reklamę i stworzyć możliwości prezentacji inwestycji. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – nowoczesne domy jednorodzienne niedaleko Warszawy, a przy tym w atrakcyjnej cenie.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpieczną przystanią, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe jednorodzinne budownictwo. Nasz zespół grafików ze szczególną starannością podkreślił nowoczesność i eskluzywność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje domków. Nazwa i logo inwestycji symbolizują bowiem nowoczesne domy jednorodzinne – villę, bo nasz klient zdecydował się na bardzo wysoko standard oferowanych domów. W ramach naszej pracy nad materiałami dla inwestycji zaprojektowaliśmy logo inwestycji, ulotkę oraz stronę internetową. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane z myślą o grupie docelowej – młodych, zamożnych ludziach, którym zależy na walorach przyrodniczych, ale jednocześnie chcą być blisko stolicy, gdzie często prowadzą swoje biznesy lub mają swoją pracę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotka ofertowa
  • strona www
  • torby
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Mała ulotka reklamowa a4 czyli spójny pomysł graficzny i dopasowanie do branży i wymagań nabywcy

Wykonana przez nas ulotka reklamowa to świetny przykład, jak schludny i spójny projekt graficzny może przyciągnąć uwagę nabywców i stać się efektywną reklamą. Wychwalając tę konkretną pracę, wskazane jest zwrócić uwagę na mnogie jej zalety.

strzałka

Idea i szata ulotki reklamowej zgodna z wizerunkiem

Pomysł ulotki został opracowany z przemyślaną koncepcją oraz twórczą kreacją graficzną. Wyróżnia się on należytym wyborem grafik, fotografii oraz kolorystyki, które są doskonale zaadaptowane do istoty rynku, w której działa firma. Dzięki temu ulotka świetnie wpisuje się w wizerunek marki i akcentuje jej unikatowy charakter. Zaprojektowanie graficzne ulotki - profesjonalny projekt graficzny Porządne opracowanie graficzne materiału robi, że ulotka a5 jest nie tylko czysta, ale też skuteczna. Ładnie opracowane i dobrane części do całości szaty graficznej dopełnia promocyjne cechy gadżetu firmowego. Wszystko prezentuje się szalenie oryginalnie i przyciąga wzrok nabywców.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co powoduje, że jest trwała i sprawdzona jako materiał promocyjny. Dbałość o szczegóły, także w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny wygląd i będzie wydajną reklamą. Ulotka reklamowa to znakomity przykład, jak zestawienie spójnego projektu graficznego, poprawnego zestawiania części wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia wydajnego produktu reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na poważanie za dokładność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dopasowanie do wymogów i zakresu firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42