Moto Remo
Branża — Motoryzacja

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Moto Remo od lat zajmuje się sprzedażą, naprawą oraz diagnostyką turbosprężarek i sprężarek powietrza. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Garrett by Honeywell oraz innych światowych producentów tj. BorgWarner Turbo Systems, Mitsubishi.

WYZWANIE

Nasz klient chciał odświeżyć i unowocześnić wizerunek swojej firmy oraz wypromować markę dedykowaną dla tuningu aut – Moto Remo Performance. Zadanie polegało na liftingu dotychczasowego logo i stworzeniu linii graficznej dla materiałów reklamowych Moto Remo oraz zaprojektowanie nieco odmiennej, ale spójnej, linii dla marki Moto Remo Performance. Zależało nam, aby pokazać w projektach ruch, szybkość, a jednocześnie techniczny charakter tematu.

REALIZACJA

Dotychczasowe logo wykorzystywało techniczną prostą typografię. Zaprojektowaliśmy czcionkę „mocniejszą”, bardziej zdecydowaną i pochyliliśmy ją nadając wprowadzając do samego napisu „ruch”. Sam znak uprościliśmy z 7 kolistych elementów do 4 i uczyniliśmy je bardziej zwartymi, tak, aby tworzyły razem zwartą bryłę. Kolorystyce mieliśmy pozostać zasadniczo wierni, jednak zmieniliśmy granat z ciepłego na głęboki, chłodny i uczyniliśmy go dominującym kolorem w logo. Linię graficzną dla materiałów reklamowych zaprojektowaliśmy wykorzystując pola koloru oraz cieniutkie linie (tekstura tworząca tło) ucięte pod skosem, którego kąt wyznacza nachylenie logotypu. W materiałach dominuje głęboki granat ożywiony czerwienią – kolory logo złagodzone szlachetnymi szarościami.

Logo Moto Remo Performance miało różnić się kolorystyką od marki-matki. Tu zrezygnowaliśmy z granatu i błękitu, zastępując je odcieniami szarości. Zostawiliśmy tylko ożywiający akcent w postaci czerwonej kropki w znaku graficznym. Również w materiałach reklamowych dla tej marki użyliśmy szarości, głębokiej czerni i czerwieni jako dodatkowych akcentów.

Dzięki tym starannie przemyślanym i zrealizowanym zabiegom graficznym wykrystalizowany nowy wizerunek firmy wywołuje skojarzenia z wysoką jakością, jest nowoczesny i oddaje ducha „szybkości”. Nowa wizja graficzna zarówno dla firmy i jej marki znalazła uznanie w oczach klientów. Czytelny, techniczny przekaz ujęty w dynamiczne ramy został dobrze odczytany i wzmocnił pozycję firmy w swojej branży.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
  • plakat reklamowy
  • ulotka
  • teczka ofertowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ulotka reklamowa A5 czyli spójny projekt graficzny i dostosowanie do branży

Wykonana przez nas ulotka reklamowa to kapitalny przykład, jak estetyczny i spójny pomysł graficzny może przyciągnąć uwagę nabywców i stać się skuteczną promocją. Wychwalając tę konkretną pracę, wskazane jest zwrócić uwagę na liczne jej atuty.

strzałka

Koncepcja i kreacja graficzna ulotki reklamowej

Projekt graficzny ulotki został stworzony z przemyślaną koncepcją oraz oryginalną kreacją graficzną. Wyróżnia się on odpowiednim wyborem grafik, fotografii oraz kolorystyki, które są znakomicie zaadaptowane do istoty rynku, w jakiej funkcjonuje marka. Dzięki temu ulotka świetnie wpisuje się w wizerunek marki i podkreśla jej unikalny charakter. Stworzenie graficzne ulotki Porządne opracowanie graficzne materiału powoduje, że ulotka a5 jest nie tylko czysta, ale też efektywna. Ładnie zaprojektowane i dobrane części do całości szaty graficznej dopełnia wizerunkowe aspekty gadżetu firmowego. Wszystko prezentuje się niezwykle ciekawie i przyciąga wzrok odbiorców.

strzałka

Odpowiednia jakość wykonania i troska o detale

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co sprawia, że jest trwała i sprawdzona jako przedmiot promocyjny. Dbałość o detale, zarówno w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny design i będzie efektywną reklamą. Ulotka reklamowa to doskonały przykład, jak połączenie spójnego projektu graficznego, właściwego zestawiania składników wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia skutecznego materiału reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na uznanie za dokładność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dopasowanie do potrzeb i istoty firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42