Koleje Mazowieckie
Branża — Transport, spedycja

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Koleje Mazowieckie to wiodąca w kraju spółka pasażerskich przewozów kolejowych. Firma prowadzi pasażerski transport kolejowy o wysokim standardzie w aglomeracji warszawskiej oraz na pozostałym obszarze województwa mazowieckiego, jako elementu zintegrowanego transportu publicznego.

WYZWANIE

Zlecenie dotyczyło zaprojektowania serii ulotek i plakatów reklamujących różne usługi oferowane przez naszego klienta. Łączyć je miała spójna linia graficzna, różnicować – przekaz, gdyż każdy z materiałów miał być dedykowany pod innego klienta. Naszym zadaniem było opracowanie systemu wizualnego, który kreowałby spójną identyfikację wizualną firmy, umożliwiałby rozbudowę listy usług i produktów.

REALIZACJA

Przystępując do pracy staraliśmy się sprawić, aby materiały reklamowe wyróżniały się prawdziwie jakościowym wizerunkiem. Ważne było, aby klient mógł z łatwością rozróżnić poszczególne oferty. Aby to osiągnąć zastosowaliśmy kod kolorystyczny dedykowany dla danej grupy – klient biznesowy, klienci młodzi do 30 lat, strefy czasowe i zakresy dotyczące miejsca. Natomiast kompozycja, rama graficzna została ujednolicona, po to, aby zachować spójność wszystkich materiałów. Zaprojektowaliśmy ciekawy układ graficzny oparty na wyrazistych wektorowych kształtach budujących formę. Dla czytelnego przekazu użyliśmy fotografii i montaży fotograficznych komunikujących właściwe treści. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność oferty naszego klienta na tle konkurencji. Nasze działania przyczyniły się do wzmocnienia pozytywnego wizerunku firmy.

ZADANIA WYKONANE
  • spójny wizerunek materiałów promocyjnych
  • zestaw 20 ulotek reklamowych
  • zestaw 4 plakatów promujących usługi dla określonych grup klientów
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ulotka reklamowa A6 czyli spójny pomysł graficzny i dostosowanie do branży

Stworzona przez nas ulotka reklamowa to kapitalny przykład, jak estetyczny i spójny pomysł graficzny może przyciągnąć uwagę kontrahentów i stać się skuteczną reklamą. Wychwalając tę konkretną pracę, należy zwrócić uwagę na mnogie jej walory.

strzałka

Projekt i kreacja graficzna ulotki reklamowej

Projekt ulotki został wykonany z przemyślaną koncepcją oraz oryginalną kreacją graficzną. Wyróżnia się on trafnym wyborem grafik, zdjęć oraz kolorystyki, które są bezbłędnie dopasowane do charakteru branży, w której funkcjonuje marka. Dzięki temu ulotka świetnie wpisuje się w wizerunek firmy i uwydatnia jej unikatowy charakter. Zaprojektowanie graficzne ulotki Porządne opracowanie graficzne materiału robi, że ulotka firmowa jest nie tylko estetyczna, ale także efektywna. Ładnie zaprojektowane i dobrane elementy do całości szaty graficznej dopełnia reklamowe aspekty towaru firmowego. Wszystko prezentuje się niezmiernie oryginalnie i przyciąga wzrok klientów.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły

Ulotkę reklamową stworzyliśmy z wysoką jakością, co powoduje, że jest trwała i sprawdzona jako artykuł promocyjny. Dbałość o szczegóły, również w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny design i będzie efektywną reklamą. Ulotka reklamowa to idealny przykład, jak połączenie spójnego projektu graficznego, właściwego łączenia elementów wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia efektywnego produktu reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na uznanie za staranność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dopasowanie do wymogów i zakresu marki.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42