Koleje Mazowieckie
Branża — Transport, spedycja

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Koleje Mazowieckie to wiodąca w kraju spółka pasażerskich przewozów kolejowych. Firma prowadzi pasażerski transport kolejowy o wysokim standardzie w aglomeracji warszawskiej oraz na pozostałym obszarze województwa mazowieckiego, jako elementu zintegrowanego transportu publicznego.

WYZWANIE

Zlecenie dotyczyło zaprojektowania serii ulotek i plakatów reklamujących różne usługi oferowane przez naszego klienta. Łączyć je miała spójna linia graficzna, różnicować – przekaz, gdyż każdy z materiałów miał być dedykowany pod innego klienta. Naszym zadaniem było opracowanie systemu wizualnego, który kreowałby spójną identyfikację wizualną firmy, umożliwiałby rozbudowę listy usług i produktów.

REALIZACJA

Przystępując do pracy staraliśmy się sprawić, aby materiały reklamowe wyróżniały się prawdziwie jakościowym wizerunkiem. Ważne było, aby klient mógł z łatwością rozróżnić poszczególne oferty. Aby to osiągnąć zastosowaliśmy kod kolorystyczny dedykowany dla danej grupy – klient biznesowy, klienci młodzi do 30 lat, strefy czasowe i zakresy dotyczące miejsca. Natomiast kompozycja, rama graficzna została ujednolicona, po to, aby zachować spójność wszystkich materiałów. Zaprojektowaliśmy ciekawy układ graficzny oparty na wyrazistych wektorowych kształtach budujących formę. Dla czytelnego przekazu użyliśmy fotografii i montaży fotograficznych komunikujących właściwe treści. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność oferty naszego klienta na tle konkurencji. Nasze działania przyczyniły się do wzmocnienia pozytywnego wizerunku firmy.

ZADANIA WYKONANE
  • spójny wizerunek materiałów promocyjnych
  • zestaw 20 ulotek reklamowych
  • zestaw 4 plakatów promujących usługi dla określonych grup klientów
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ulotka DL reklamowa czyli spójny projekt graficzny i dostosowanie do branży

Wykonana przez nas ulotka reklamowa to świetny przykład, jak estetyczny i spójny pomysł graficzny może przyciągnąć uwagę nabywców i stać się efektywną promocją. Wychwalając tę konkretną pracę, należy zwrócić uwagę na mnogie jej atuty.

strzałka

Koncepcja i kreacja graficzna ulotki reklamowej

Pomysł ulotki został opracowany z przemyślaną koncepcją oraz oryginalną kreacją graficzną. Wyróżnia się on właściwym wyborem grafik, fotografii oraz kolorystyki, jakie są bezbłędnie dobrane do charakteru branży, w jakiej działa firma. Dzięki temu ulotka bez zarzutu wpisuje się w wizerunek marki i uwypukla jej unikatowy charakter. Opracowanie graficzne ulotki Dobre opracowanie graficzne materiału sprawia, że ulotka dl jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna. Ładnie zaprojektowane i dobrane elementy do całości szaty graficznej dopełnia promocyjne cechy artykułu firmowego. Wszystko prezentuje się niezmiernie oryginalnie i przyciąga wzrok odbiorców.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i troska o detale

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co sprawia, że jest trwała i sprawdzona jako artykuł reklamowy. Dbałość o detale, zarówno w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny wygląd i będzie wydajną reklamą. Ulotka reklamowa to znakomity przykład, jak połączenie spójnego projektu graficznego, właściwego łączenia składników wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia wydajnego artykułu reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na uznanie za staranność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dostosowanie do wymogów i charakteru marki.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42