Nowy Pekin

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą PEKIN w Sosnowcu to budynki mieszklane o prostym, minimalistycznym ale nowoczesnym designie, które idealnie wpisują się w przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej nowoczesną i atrakcyjną.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Pekin i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Inwestycja firmy Antrans doskonale wpisują się w potrzeby zarówno współczesnych rodzin z dziećmi, seniorów, singli oraz inwestorów ze względu na duży potencjał rynku pracy tej okolicy.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, która nawiązuje do potocznej nazwy tej lokalizacji w Sososnowcu - Pekin. Logo marki swoją stylistyka i typografią mocno nawiązuje do stylu chińskiego. Czcionka z delikatym ozdobnikiem w stylu azjatyckim. Zdecydowaliśmy się na na mocny czerwony kolor w logo, co poniekąd nawiązuje do kolorystyki w symbolice krajów azjatyckich. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość, oryginalność i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
  • gadżety
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie banerów ściennych, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką

Billboard reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Pozytywnie opracowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna przystosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu efektywnego przekazania przekazu marki.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - koncepcja i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z idealną równowagą odcieni, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować barwy pasujące do brandingu firmy, co dodatkowo polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner na ścianę zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z dobrym rozmiarem i stylem czcionki. Poprawnie przemyślane jest też zastosowanie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą między nadrukiem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali reguły projektowania, by zaprojektować baner reklamowy, jaki jest zarówno schludny, jak i rozbrajający. Efektem jest artykuł zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako efektywny banner reklamowy.

strzałka

Wydajna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką

Nie dość, że projekt baneru robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Troska o szczegóły zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest fenomenalnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną promocją przez cały rok. Tworząc materiały promocyjne, powinno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy idealnym przykładem dobrze opracowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny billboard reklamowy. W czasie projektowania banner reklamowego podstawowy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego doskonałym przykładem. Reasumując, profesjonalnie opracowany billboard wielkoformatowy zgodny z grafiką firmy jest potężnym instrumentem do wydajnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42