Nowy Pekin

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą PEKIN w Sosnowcu to budynki mieszklane o prostym, minimalistycznym ale nowoczesnym designie, które idealnie wpisują się w przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej nowoczesną i atrakcyjną.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Pekin i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Inwestycja firmy Antrans doskonale wpisują się w potrzeby zarówno współczesnych rodzin z dziećmi, seniorów, singli oraz inwestorów ze względu na duży potencjał rynku pracy tej okolicy.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, która nawiązuje do potocznej nazwy tej lokalizacji w Sososnowcu - Pekin. Logo marki swoją stylistyka i typografią mocno nawiązuje do stylu chińskiego. Czcionka z delikatym ozdobnikiem w stylu azjatyckim. Zdecydowaliśmy się na na mocny czerwony kolor w logo, co poniekąd nawiązuje do kolorystyki w symbolice krajów azjatyckich. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość, oryginalność i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
  • gadżety
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów ściennych, skuteczna reklama z wysokiej jakości grafiką

Baner reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność billboardu reklamowego w ogromnej mierze zależy jednak od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze zaprojektowany baner może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o detale i w celu skutecznego podania przekazu marki.

strzałka

Opracowywanie baneru reklamowego - projekt i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać odcienie pasujące do brandingu marki, co w dodatku polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z adekwatnym rozmiarem i stylem fontów. Porządnie przemyślane jest także wykorzystanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między nadrukiem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali reguły projektowania, ażeby zaprojektować billboard reklamowy, jaki jest zarówno estetyczny, jak i rozbrajający. Rezultatem jest produkt zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako skuteczny banner reklamowy. Baner reklamowy - jakość produkcji Nie dość, że pomysł graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i długowieczność. Troska o szczegóły dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok.

strzałka

Efektywna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką

Projektując artykuły promocyjne, warto zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy świetnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny banner reklamowy. W trakcie opracowania baner na ścianę reklamowego istotny jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie opracowany baner zgodny z grafiką marki jest ogromnym narzędziem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42