Semtem
Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — Ulotki reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Skuteczny projekt ulotki dl reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją zaprojektować, aby nakłonić użytkownika do działania i interakcji z biznesem. Uważnie dobraliśmy wyraźny, ale poprawny komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla produktu, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było niezwykle istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, stąd uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Firma działa na znacznie konkurencyjnym rynku, wobec tego istotne było zapewnienie jej unikalności i wysokiej jakości, aby zdobyć zainteresowanie nabywców. Nasze projekty dotyczą także ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Format ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch formatach - A4 oraz A5. Wszystkie wykorzystywane szczegóły graficzne układamy tak, aby zachować pełną przejrzystość. Dbamy o każdy szczegół na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie czytelne bez względu od jej formatu. Przykładamy znaczną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Pomysłowy projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został szczegółowo zaplanowany pod każdym aspektem. Uważnie dostosowaliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność przygotowywanych przez nas pomysłów z wizerunkiem marki i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt charakteryzuje się znaczną jakością i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze także funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych firm z tej branży, ale to właśnie my gwarantujemy bezpieczny produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42