Agro TFI
Branża — Finanse, ubezpieczenia

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

TFI AGRO S.A. jest przedsiębiorstwem zajmującym się tworzeniem funduszy inwestycyjnych i zarządzaniem nimi. To firma zorientowana na potrzeby klientów, stale rozwijającą swoją ofertę produktową. TFI Agro to nie tylko fundusze, ale przede wszystkim ludzie, który tworzą nowe rozwiązania i wdrażają je w życie.

WYZWANIE

TFI AGRO zleciła nam prace nad uporządkowaniem identyfikacji wizualnej oraz wypracowanie nowego wizerunku dla nowego produktu, jakim jest Fundusz Ziemski. Firmie zależało, aby być postrzeganym jako dynamiczne rozwijający się fundusz z ciekawą ofertą produktową. Przede wszystkim aby zyskać zaufanie dotychczasowych i nowych klientów oraz zachęcić do zakupu jednostek funduszu.

REALIZACJA

Naszą pracę rozpoczeliśmy nad wykonaniem logo dla jednego z produktów oferowanych przez TFI AGRO, Ziemskiego AGRO FIZ – funduszu związanego z zakupem i inwestycją w grunty. Kolorystyka loga została utrzymana w barwach identyfikacyjnych klienta. Stworzony przez nas znak graficzny został uzupełniony o symbolikę rośliny, elemet mocno nawiązujący do przyrody, a zarazem do plonów rolniczych. Fundusz ten koncentruje się w głównej mierze na inwestycji w grunty rolne. Na potrzeby promocji funduszu został zaprojektowany cały pakiet materiałów reklamowych – ulotka oraz reklamy internetowe oraz na potrzeby magazynów branżowych. Całość materiałów promocyjnych utrzymana w kolorystyce firmowej, dominujący kolor zielony z dodatkiem elementów w soczystym pomarańczu. W opraciu o wykrystalizowną linię graficzną zostały również wykonane rollupy oraz kalendarze dla funduszu.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotki wizerunkowe
  • teczka ofertowa
  • rollupy
  • kalendarze
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Skuteczny projekt ulotki reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją zaprojektować, aby skłonić użytkownika do działania i interakcji z biznesem. Rzetelnie dobraliśmy zrozumiały, ale trafny komunikat ulotki reklamowej. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było istotne, aby finalny produkt był spójny z jej przekazem, w związku z tym uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, tym samym niezwykle istotne było zapewnienie jej unikalności i wysokiej jakości, aby pozyskać zainteresowanie klientów. Nasze projekty dotyczą zarówno ulotek promocyjnych jak i wizualnych.

strzałka

Rozmiar ulotki reklamowej

Ulotkę przygotowujemy w dwóch rozmiarach - A4 oraz A5. Wszelkie wykorzystywane elementy graficzne umieszczamy tak, aby zachować zupełną przejrzystość. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie zauważalne niezależnie od jej rozmiaru. Przykładamy wielką wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Kreatywny projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został wnikliwie przemyślany pod każdym aspektem. Uważnie dostosowaliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak odcienie, typografia i grafika. Dbamy o zgodność tworzonych przez nas pomysłów z wizerunkiem firmy i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt charakteryzuje się znaczną jakością i walorem estetycznym, ale co najważniejsze oraz funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych firm z tej branży, ale to właśnie my zapewniamy bezpieczny produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42