Centropolis
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Działający na rynku mieszkaniowym deweloper Press wkraczała na rynek z prestiżową propozycją. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą Centropolis to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie Starego Miasta Torunia, jest jedną z największych zalet Centropolis.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Centropolis i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Press skierowana była do młodych, dynamicznych ludzi, chcących mieszkać w mieście. Inwestycja charakteryzowała się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wizerunek musiał być dość prosty w formie i zarazem czysty w odbiorze.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla inwestycji Centropolis wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z centrum miasta. Logo skonstruowaliśmy z delikatnych linii, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na mocną i żywą kolorytyskę – czerwień w połączeniu z zimnym odcieniem niebieskiego, który jest symbolem relacji biznesowych. Motyw ciągłej linii budującej napis stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji.Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • strona internetowa
  • ulotka
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny projekt ulotki a5 reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby nakłonić klienta do aktywności i interakcji z firmą. Dokładnie dobraliśmy wyraźny, ale trafny komunikat ulotki. Jest to przede wszystkim wizytówka dla artykułu, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było ważne, aby finalny produkt był spójny z jej przekazem, dlatego uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Firma funkcjonuje na znacznie konkurencyjnym rynku, tym samym istotne było zapewnienie jej wyjątkowości i wysokiej jakości, aby zdobyć zainteresowanie kontrahentów. Nasze projekty graficzne dotyczą zarówno ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Rozmiar ulotki reklamowej a5

Ulotkę przygotowujemy w dwóch rozmiarach - A4 oraz A5. Wszelakie wykorzystywane elementy graficzne rozmieszczamy tak, aby zachować pełną klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie widoczne bez względu od jej rozmiaru. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Oryginalny projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został dogłębnie przemyślany pod każdym aspektem. Starannie dostosowaliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak kolory, typografia i grafika. Dbamy o zgodność przygotowywanych przez nas pomysłów z wizerunkiem firmy i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt cechuje się dużą postacią i walorem estetycznym, ale co najważniejsze także funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych marek z tej branży, ale to właśnie my dostarczamy bezpieczny produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42