Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Notesy
reklamowe

Notatnik reklamowy A4

Profesjonalnie wykonany notes reklamowy z grawerem logo to bardzo popularny i chętnie użytkowany upominek reklamowy. Z uwagi na to, że pełni wiele funkcji, notatnik a4 firmowy może być świetnym pomysłem na prezent dla pracowników, klientów i kontrahentów. Elegancki produkt z nadrukiem dla firm można zabrać ze sobą w każde miejsce, a przede wszystkim na konferencję czy targi. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na notes w kratkę lub linię.

Rodzaj oprawy także jest do wyboru – może to być zarówno skóra naturalna, jak i twarda okładka z promocyjną grafiką. Warto również podkreślić, że notatniki a4 firmowe są jednocześnie skuteczną reklamą. Wystarczy odpowiednio wykończyć ten gadżet, aby kojarzył się z konkretną firmą i tym samym wpływał na jej wizerunek.
Elegancki większy notatnik
to sprawdzona forma promocji
 
Nasze realizacje
notes reklamowy a5
notes reklamowy a4
notes reklamowy indywidualny
notesy reklamowe dla firm
tworzenie kalendarzy książkowych


Potrzebujesz notatnika reklamowego?

Możemy zaprojektować notatnik reklamowy A4 z logo firmy i ...wiele więcej.napisz do nas

Notatnik reklamowy
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego
notatnika A4 firmowego?
Przykładowe parametry notatnika
FORMAT
- 205x280 mm
OBJĘTOŚĆ
- 192 stron
PAPIER
- offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
TYP OPRAWY
- oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
NOTES
- Notatnik może być w kratkę, linie, kropki, czysty lub indywidualny wydrukowany wielokolorowy layout
OPCJE DODATKOWE
- Eleganckie notatniki reklamowe a4 mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
notatnik A4 kratka
Ostatnimi czasy notatniki w formacie a4 z logo, a także indywidualne notesy reklamowe cieszą się ogromną popularnością. Z jakiego powodu? To oczywiste. Firmy coraz częściej rozglądają się za ciekawymi propozycjami gadżetów dla swoich firm, które mają jednocześnie wspomóc ich kampanię promocyjną. Poza tym nie ma co ukrywać, dobrze wykonany, elegancki gadżet prosto od producenta to narzędzie pracy, które przydać się może każdemu zarówno w biurze, jak i poza nim. Najlepszym wyborem są notesy w twardej oprawie z skóry. Doskonale wyglądają, są solidne, wytrzymałe, mogą służyć praktycznie przez cały rok. Świetnym wyborem może być również notatnik z gumką, a także skórzana okładka z tłoczeniem logo. Tego typu wykończenie produktu gwarantuje wysoką funkcjonalność. Wówczas istnieje pewność, że tak elegancki firmowy upominek zawsze znajdzie szerokie grono użytkowników. Każdy będzie chciał go posiadać i posługiwać się nim na co dzień w różnych miejscach.
Przykładowe oprawy do naszych firmowych notesów a5 reklamowych...

NOTATNIK
- oprawa
klasyczna

Wybrane oprawy reklamowych notatników A4 dla firmy....

NOTATNIK
- oprawa
indywidualna

Od 20 lat realizujemy notatniki reklamowe na zamówienie, w formacie A4, B4, A5, mogą by w linię, kratkę, jak i możemy opracować graficznie dedykowane wnętrze produktu Każdy nasz notes firmowy to dopasowany do oczekiwań artykuł reklamowy z logo, grafiką, zdjęciami. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Notatnik...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

NOTESY REKLAMOWE - DODATKI

Aktualnie notesy firmowe a4 z logo firmy można wykonać z różnymi dodatkami. Dzięki nim produkt ten ma szansę zyskać na funkcjonalności. Ciekawą opcją jest wklejka reklamowa z zdjęciem. Taka grafika firmowa skutecznie reklamuje firmę. Inną propozycją są gumki do zamykania, a także tłoczenia. Tak więc grawer logo to nie wszystko, co może podnieść walory estetyczne notatnika.
tłoczenie logo w kalendarzach
Tłoczenie logo
Najczęściej notes z skóry a5 lub a4 posiada tłoczone logo na okładce. Dzięki temu doskonale wygląda i pełni funkcję firmowego gadżetu. Tłoczenie to może być wykonane dowolnymi technikami – na gorąco i na sucho. Zależy to od materiałów, jakich używa się do wykonania oprawy.
wklejka reklamowa w kalendarzach
Wklejka reklamowa
Profesjonalny notatnik personalizowany może posiadać dodatkowe strony, tak zwane wklejki reklamowe. Są to strony ze zdjęciami firmowymi. Możliwości w tym zakresie są duże. Mogą to być jedno lub dwustronnie zadrukowane strony przedstawiające reklamę firmy.
wstążka z nadrukiem - kalendarze
Wstążka z nadrukiem
Zamawiając personalizowany notatnik firmowy warto dobrać do niego tasiemkę z logo firmy. To ciekawy dodatek, który jest z jednej strony przydatny, a z drugiej zaś jeszcze bardziej czyni ten przedmiot indywidualnym. Upominek z własnym zdjęciem i indywidualną wstążką to bardzo prestiżowy gadżet.
okucia do kalendarza
Okucia do notatnika
Oferujemy okucia narożników w dwóch kolorach – złota i srebra. Tego rodzaju dodatki znacznie podnoszą prestiż całego produktu firmowego. Elementy te najlepiej nadają się do notatnika z garbikami w oprawie ze skóry naturalnej. Tak wykonany gadżet firmowy to gwarancja satysfakcji.
gumka do kalendarza
Gumka do notesu
Praktycznych dodatków, jakie dziś może posiadać notes, jest wiele. Jednym z nich jest gumka do zamykania. To element, na którym można wykonać nadruk – logo firmy. Dzięki temu przedmiot staje się bardziej prestiżowy i indywidualny.
blaszki z logo do kalednarzy
Papier kremowy – chamois
Notatnik z tłoczonym logo firmy i innymi dodatkami może być wykonany na wiele sposobów. Indywidualne może być nawet jego wnętrze. Istnieje możliwość zastosowania papieru w kolorze kremowym – chamois. Tym sposobem produkt staje się bardziej prestiżowy i elegancki.
blaszki z logo do kalednarzy
Okładka z grafiką
Notesy na zamówienie mogą być tworzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Przykładem jest okładka, która może być wykończona indywidualną grafiką. Zamawiając notatniki z indywidualną okładką, można mieć pewność, że będą służyły, jako skuteczna reklama.
kartonowe pudełko do kalendarza
Personalizacja notesu
Personalizacja notesu to przede wszystkim grawerowanie logo firmy. Jednak to nie wszystko. W ramach tej usługi można wygrawerować imię i nazwisko. Dzięki temu skórzana okładka notatnika nadaje mu indywidualnego charakteru. Gadżet może być również wyposażony w gumkę, także z indywidualnym oznaczeniem.
kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do notesu
Oferujemy upominki firmowe w kartonowych białych pudełkach, dzięki czemu są bezpieczne i elegancko się prezentują. W tej formie spokojnie mogą posłużyć, jako prezent. Na każdym pudełku można wykonać nadruk, np. logo firmy.
kartonowe pudełko do kalendarza
Wklejki reklamowe
Ciekawą opcją indywidualnego wykonania jest zastosowanie wklejki reklamowej. Jest to dodatkowa strona, na której można umieścić zdjęcia, reklamę firmy. Taka wklejka to szansa na dodanie do notatnika dodatkowych treści, informacji.
kartonowe pudełko do kalendarza
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Oferujemy notatniki z gumką i z zaokrąglonymi narożnikami. Dzięki takiemu wykończeniu są praktyczniejsze i inne niż wszystkie. Zaokrąglić możemy zarówno blok notesu, jak i przede wszystkim okładkę.
kartonowe pudełko do kalendarza
Kieszonki foliowe
Chcąc zwiększyć funkcjonalność gadżetu, którym jest notatnik w skórzanej oprawie, warto zastosować w nim kieszonki foliowe. To niewielkie elementy doklejone do okładki, które służą do przechowywania luźnych karteczek i wizytówek.
ZAINTERESOWANY NOTATNIKIEM REKLAMOWYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Przed złożeniem zamówienia na notatniki książkowe w formacie a4 na pewno masz wiele pytań, na które jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Na te najpopularniejsze odpowiedzieliśmy poniżej. Koniecznie się z nimi zapoznaj, a w razie potrzeby, zapraszamy do kontaktu.
Jak są wysyłane, dostarczane notatniki reklamowe a4?
Wszystkie notatniki firmowe a4 z grawerem wysyłamy w taki sposób, aby były bezpieczne i dotarły do klientów w miarę możliwości szybko. Pakujemy je w kartony, a jeżeli ich ilość jest znacznie większa, układamy gadżety z logo na palecie. To pozwala zaoszczędzić pieniądze. Transport tą metodą również zwiększa bezpieczeństwo w czasie transportu.

Ile trzeba czekać na realizację notesu a4 w kratkę?

Każde zlecenie staramy się realizować w miarę możliwości szybko. Najczęściej trwa to do 15, czasem do 20 dni roboczych. Jeżeli klient zamawia ekskluzywny notes z wieloma dodatkami, czas może się nieco wydłużyć. Zawsze ustalamy go indywidualnie. To, jak długo będziemy realizować zamówienie dla firmy, zależy też od ilości.

Potrzebuję notatnik a4 w kratkę. Można wykonać go w oprawie ze skóry naturalnej?
Profesjonalny, elegancko wykonany notes a4 w oprawie skórzanej to produkt, który zasługuje na uwagę. Oferujemy ten produkt w trzech różnych wersjach. Możemy wykonać gadżet z logo z wkładem w linię, w kratkę lub notatnik firmowy z indywidualnie zaprojektowanym wnętrzem.
Możecie wykonać notes indywidualny a4?
Oferujemy indywidualne notesy z przeróżnymi dodatkami. Proponujemy model a4 w oprawie twardej z dedykowaną grafiką. Aktualnie modele cieszą się w naszej ofercie dużą popularnością z uwagi na to, że są praktyczne i wartościowe. Poza tym ich okładka to duża przestrzeń, którą można wykorzystać pod reklamę.
Realizujecie zamówienia na notesy reklamowe z gumką?
Oferujemy notesy reklamowe z gumką, które są coraz popularniejszymi gadżetami wśród artykułów biurowych. W naszej ofercie znaleźć można produkty z logo firmy a4 wykończone zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Tworzymy notesy z okładką twardą i z gumką, dzięki czemu przedmiot ten jest bardzo praktyczny i elegancki.
Tworzycie notatniki z logo firmy i wstążką z nadrukiem?
Proponowany przez nas notes skórzany może posiadać wstążkę z firmowym nadrukiem, np. logo firmy. Tym sposobem staje się prestiżowym gadżetem. Tak wykonany notatnik z logo firmy wzbogacony wstążką to produkt, który od razu pozyska szerokie grono zadowolonych użytkowników.

Wykonujecie notatniki reklamowe dla firm z indywidualną oprawą?

Proponujemy notesy z gumką i w dodatku z indywidualnie wykonaną oprawą. Dzięki temu gadżet ten w stu procentach pasuje do wizerunku firmy zamawiającego. Profesjonalny notes a4 w twardej oprawie z indywidualnym wykończeniem to świetny gadżet reklamowy i zarazem praktyczne narzędzie pracy. To lepsza propozycja niż gadżet z grawerowanym logo.
Czy notes dla firmy w skórzanej oprawie to dobry wybór?
Oferujemy firmowe notesy z skóry, które są produktami wysokiej jakości. Tak więc w tym przypadku naturalna skóra jest bardzo dobrym wyborem. Warto zastosować ją przy tworzeniu oprawy. Dzięki temu produkty te doskonale się prezentują. Poza tym gwarantują wieloletnią użyteczność. Taki notes to upominek klasy premium, świetny pomysł na prezent.

Notatniki reklamowe a4 na prezent dla klientów

Z jednej strony notatnik reklamowy są zwykłą reklamą i zarazem narzędziem codziennej pracy. Z drugiej zaś stanowi elegancki, ekskluzywny prezent, który można podarować klientom. Ważne w tym wszystkim jest tylko to, aby go odpowiednio wykonać. Na uwagę zasługują duże przestronne książkowe notatniki w formacie a4. Zapewniają dużo miejsca, które można zagospodarować pod kątem reklamy. Starannie wykonany produkt, a w szczególności ten w skórzanej oprawie świetnie się prezentuje. Taki gadżet może spokojnie służyć, jako prezent. Co więcej, taki prezent przyjmie każdy z ogromną chęcią. Warto tylko dopasować jego wygląd do wizerunku odpowiadającego firmie, aby się z nią kojarzył. W końcu największą funkcją tego gadżetu jest jednak skuteczna promocja. W tym wypadku cena (nie najtańszy model) i czas oczekiwania na zamówienie nie ma znaczenia. Ważniejsza od niskiej ceny jest wysoka jakość.

strzałka

Notatnik reklamowy dla firmy – różne metody wykończenia

Każdy notatnik a5 czy a4 dostępny w sklepie od ręki jest wykonany uniwersalnie. Dlatego korzystając z usług producenta, można liczyć na bardziej indywidualne wykonanie i wykończenie tego produktu. Istnieje chociażby możliwość zastosowania dowolnej oprawy, a także wygrawerowania logo na okładce. We wnętrzu takiego notatnika mogą znaleźć się tak zwane wklejki, czyli dodatkowe strony z reklamowym nadrukiem. Notatnik może być również wyposażony w gumkę do zamykania. Warto zadbać o tego rodzaju dodatki, aby tym właśnie sposobem zwiększyć funkcjonalność gadżetu. Im więcej dodatkowych elementów, tym bardziej przedmiot ten staje się indywidualny. Ma znacznie większy wpływ na wizerunek firmy – oczywiście w znaczeniu pozytywnym. Profesjonalne notatniki a4 dla firm to świetny pomysł na prezent dla pracowników, klientów i kontrahentów. Przyda im się w każdym miejscu, zarówno w pracy, jak i poza nią do codziennych notatek, zapisków. Czas realizacji na tego typu zamówienia jest zależny od ilości dodatkowych elementów i sposobu wykończenia, a także od ilości egzemplarzy. Nawet jeżeli trzeba czekać trochę dłużej, warto uzbroić się w cierpliwość i zamówić większą ilość notatników firmowych, gdyż gadżet ten na pewno szybko zyska nowych właścicieli. Coraz więcej osób chce otaczać się tego typu przedmiotami, a organizer firmowy reklamowy to świetny prezent.

strzałka

Notatnik firmowy – twarda oprawa

Właściwie notatnik firmowy można wykonać na wiele sposobów, a co za tym idzie, zastosować różną oprawę. Ta może być miękka lub twarda, okładka skórzana bądź też pokryta zdjęciami tematycznie związanymi z firmą i prowadzoną przez nią działalnością. Warto w tym przypadku postawić na twardą okładkę ze skóry naturalnej, dzięki czemu notatnik reklamowy będzie wyglądał elegancko i nowocześnie, a nawet można powiedzieć prestiżowo. Z pewnością korzystnie wpłynie na wizerunek firmy. Być może notatnik a5 z gumką czy a4 wykończony w ten sposób nie będzie tanim gadżetem, ale to nie o cenę tu chodzi. Najważniejsze jest to, żeby ten artykuł biurowy był skuteczną reklamą z jednej strony, a z drugiej zaś służył jako praktyczne narzędzie pracy. Tak opracowany podręczny notatnik może zawierać w swoim wnętrzu dodatkowe strony z reklamą, a także wstążkę z firmowymi oznaczeniami. Możliwości wykończenia tego produktu są niezwykle szerokie. Dziś notatnik firmowy w twardej oprawie w dowolnym formacie – większy a4 lub mniejszym a5, w kratkę lub linię – można dostać w krótkim czasie. Wystarczy złożyć zamówienie. Jeżeli chodzi o sposób wykonania czy wykończenia, warto zdać się na radę ekspertów. Grafik z przyjemnością opracuje projekt wizualny notatnika, który będzie współgrał z oczekiwaniami zamawiającego, a także z obowiązującymi trendami. Tym właśnie sposobem można zwiększyć popularność swojej firmy, wpłynąć na wizerunek i zyskać pozytywną opinię w oczach obecnych i potencjalnych klientów. Szukasz skutecznego gadżetu reklamowego, który będzie używany z ogromną chęcią? Wybierz notatnik firmowy z logo swojej firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart