Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlotlozegarzegarzegar
Notesy
reklamowe

Notes reklamowy indywidualny

Wśród gadżetów reklamowych można znaleźć notesy firmowe ze zdjęciami, które jak się okazuje, są świetnym pomysłem na uzupełnienie działań marketingowych. Na szczególną uwagę zasługują notatniki reklamowe w twardej indywidualnie wykonanej oprawie. Ciekawą opcją jest oprawa wypełniona kolorową grafiką, którą tworzyć mogą firmowe zdjęcia. Profesjonalne studio graficzne może wykonać efektowny projekt organizera, który pozwoli uzyskać oryginalny przedmiot, idealny do zastosowań marketingowych.

Warto też zadbać o indywidualne wykonanie wkładu notatnika, który sprawi, że przedmiot ten stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny, a już na pewno będzie praktycznym gadżetem.
Notes firmowy z nadrukiem
to reklama firmy w zasięgu wzroku
 
Nasze realizacje
notes reklamowy a5
notes reklamowy a4
notes reklamowy indywidualny
notesy reklamowe z indywidualną grafiką
notes reklamowy z indywidualną grafiką
tworzenie kalendarzy książkowych


Potrzebujesz notesu reklamowego?

Możemy zaprojektować notes reklamowy z nadrukiem i ...wiele więcej.napisz do nas

Notes reklamowy
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego
notesu firmowego?
Przykładowe parametry notesu
FORMAT
- 145x205 lub 205x280 mm
OBJĘTOŚĆ
- 192 stron
PAPIER
- offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
TYP OPRAWY
- oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
NOTES
- Notes dla firmy może mieć dowolny układ graficzny środka, możemy wydrukować indywidualny layout
OPCJE DODATKOWE
- Eleganckie notatniki reklamowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
notes A5/A4 grafika firmowanotatnik A5/A4 grafika firmowa
Profesjonalnie wykonane, elegancko wykończone notesy z nadrukowanymi zdjęciami lub z logo firmy cieszą się coraz większą popularnością i to nie bez powodu. W ramach współczesnego marketingu bardzo chętnie stosuje się notatniki, szczególnie te prosto pochodzące od producenta. Odpowiednio opracowane notesy reklamowe ze zdjęciem są z jednej strony świetnym gadżetem reklamowym, a z drugiej zaś narzędziem pracy. Ponadto stanowią doskonały pomysł na prezent, przez co jeszcze bardziej zwiększa się zainteresowanie nimi. Notes reklamowy a5 w twardej oprawie z grawerowanym logo to przedmiot, który sprawdzi się dosłownie w każdej branży. Tym sposobem popularność tego gadżetu wzrasta.
Przykładowe oprawy do naszych firmowych notesów reklamowych...

NOTES
- oprawa
indywidualna

Od 20 lat tworzymy indywidualne notesy reklamowe, w formacie A5, A4, B5, wygląd wnętrza za każdym razem opracowujemy odpowiednio do potrzeb firmy. Każdy nasz firmowy notes to indywidualnie wykonany materiał promocyjny z logo firmy i zdjęciami. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali. Możemy opracować Twój Notes...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Chcesz rozpocząć współpracę?
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
Wybierz firmowy kalendarz

NOTESY REKLAMOWE - DODATKI

Notesy reklamowe nie od dziś cieszą się popularnością. Jednak tylko te indywidualnie wykonane, wzbogacone licznymi dodatkami, opcjami robią wrażenie na odbiorcach i przyszłych użytkownikach. Mają jednocześnie duży wpływ na przydatność w życiu codziennym, zarówno w pracy, jak i poza nią. Wklejki reklamowe, grawerowanie, tłoczenie logo na okładce, garbiki, kolorowe brzegi, a do tego jeszcze gumki do zamykania okładki i nadruk logo firmy – wszystko to mogą posiadać dzisiejsze notesy firmowe z nadrukiem.
blaszki z logo do kalednarzy
Okładka z grafiką
Oferujemy notesy na zamówienie z niepowtarzalną elegancką grafiką na okładce. Możemy wykonać ją i wykończyć pod potrzeby zamawiającego. Dobrze opracowane artykuły biurowe z indywidualną okładką to jeden z najskuteczniejszych gadżetów reklamowych. To produkt, który przyda się w każdej firmie.
wklejka reklamowa w kalendarzach
Wklejka reklamowa
Ciekawą opcją wykończenia notatnika są wklejki reklamowe. Są to dodatkowe strony, na których zamieszcza się zdjęcia czy treść dotyczącą firmy. Do wyboru zamawiający mają jedno lub dwustronnie zadrukowane strony. Takie upominki z reklamą firmy gwarantują jej skuteczność.
blaszki z logo do kalednarzy
Papier kremowy – chamois
Notes z własną okładką warto wykończyć na tyle oryginalnie, na ile jest to możliwe. Można chociażby zastosować papier w kolorze kremowym, tak zwanym chamois. Dzięki niemu materiał w całości będzie eleganckim gadżetem. Kiedy na jego okładce znajdzie się logo firmy, nabierze jeszcze efektowniejszego wyglądu.
kartonowe pudełko do kalendarza
Wklejki reklamowe
Każdy notes na zamówienie może być wykończony w dedykowany sposób. Indywidualnym elementem uzupełniającym, całość jest na przykład wklejka reklamowa – dodatkowa strona, którą można w całości wykorzystać pod reklamę. Takie wartościowe wykończenie gwarantuje same korzyści.
wstążka z nadrukiem - kalendarze
Wstążka z nadrukiem
Oryginalnym dodatkiem do notatników jest tasiemka z logo firmy zwana też wstążką. Zamiast logo można nadrukować inne elementy graficzne. Tym sposobem notatnik ten zyska pełną personalizację. Warto mieć na uwadze to, że notatniki ze wstążką stają się gadżetami eleganckimi, typowo firmowymi i prestiżowymi.
kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do notesu
Doskonałym zabezpieczeniem tworzonych przez nas notesów są kartonowe białe pudełka. Na każdym z nich możemy nadrukować logo firmy lub inne oznakowanie. Taki firmowy produkt może być świetnym pomysłem na prezent.
gumka do kalendarza
Gumka do notesu
Gumka jest bardzo praktycznym dodatkiem do notesu. Służy do zamykania go. Oferujemy różne rodzaje i grubości gumki, dzięki czemu nasi klienci mają wybór. Na gumce możemy wykonać nadruk – logo firmy lub inną grafikę czy napis.
kartonowe pudełko do kalendarza
Kieszonki foliowe
Na okładkę skórzaną notesu możemy wkleić kieszonkę foliową, która przyda się do przechowywania luźnych karteczek i wizytówek. Największym zainteresowaniem cieszą się trójkątne kieszonki. Są bardzo praktyczne i solidne, dzięki czemu pozwalają zapanować nad porządkiem w notesie.
ZAINTERESOWANY NOTESEM REKLAMOWYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Przeważnie przed złożeniem zamówienia na notesy książkowe, wiele osób ma do nas liczne pytania. Jeżeli Ty również je posiadasz, zapoznaj się z poniższymi. Zawsze możesz też skontaktować się z nami, w celu pozyskania dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty i współpracy z nami.
Jak wysyłacie notesy reklamowe indywidualne?
Właściwie nie ma znaczenia, czy klient zamawia u nas notesy reklamowe indywidualne, czy standardowe lub inne tego typu produkty. Zawsze umieszczamy je w kartonach, aby zwiększyć bezpieczeństwo podczas transportu. Jeżeli natomiast ich ilość jest duża, poszczególne notatniki układamy na palecie. To jeszcze bardziej wpływa na ich bezpieczeństwo i zarazem minimalizuje koszty przewozu.

Macie doświadczenie w projektowaniu notesów?

Projektowaniem notesów zajmujemy się od wielu lat. Mamy własne studio graficzne, w którym posługując się nowoczesnymi technikami, realizujemy zamówienia na oryginalne notesy indywidualne ze zdjęciem. Nasz zespół grafików intensywnie pracuje nad tym, aby tworzone projekty były jedyne w swoim rodzaju. Tak powstał niejeden notes reklamowy z gumką i w twardej oprawie.

Czy notes z logo firmy może zostać dodatkowo wyposażony we wstążkę z nadrukiem?
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby notes skórzany a5 miał dodatkowo wstążkę z nadrukiem. Taki notatnik z logo firmy i wstążką staje się produktem prestiżowym i oryginalnym. Co prawda termin wykonania go nieco się wydłuża, ale na taki artykuł firmowy z logo i innymi dodatkami warto poczekać.
Można zamówić notes indywidualny?
Aktualnie notesy w twardej oprawie wykonujemy na wiele różnych sposobów, zgodnie z preferencjami i upodobaniami. Możemy wykończyć oprawę indywidualnie opracowaną grafiką. Niektóre nasze wyroby mają całkiem dużą przestrzeń, którą można wykorzystać pod reklamę. Warto zainteresować się właśnie tymi produktami.
Czy okładka notesu z grafiką jest w jakiś sposób zabezpieczana?
Gadżet dla firmy w oprawie twardej z grafiką, zanim trafi do klienta, jest jeszcze odpowiednio wykańczany. Okładka wykonywana jest techniką druku offsetowego. Dzięki temu jest trwała. Oprawę możemy zabezpieczyć folią matową lub błysk. Okładka może być również drukowana na materiale, który imituje płótno.
Ile trwa produkcja notesu personalizowanego?
Standardowo czas oczekiwania na notesy reklamowe indywidualne to 15-20 dni. Natomiast jest on uzależniony od wybranych dodatków i innych indywidualnych ustaleń, a także od nakładu. Tak więc przyjmując zamówienie na notesy z logo firmy, każdemu z klientów podajemy szacowany czas realizacji.

Wysyłacie jeden projekt okładki i notesu czy więcej?

Właściwie to, ile projektów okładki na notes reklamowy indywidualny dostarczymy, zależy od indywidualnych ustaleń. Natomiast z reguły wysyłamy dwie propozycje. Klient analizując projekt okładki notesu ze zdjęciem, może wprowadzić pewne zmiany. My również zapewniamy korekty. Ostatecznie zamawiający akceptuje projekt.
Istnieje możliwość złożenia zamówienia na notesy reklamowe dla firm z indywidualną oprawą?
Coraz częściej klienci zamawiają notesy a4 z gumką i notatniki reklamowe z oryginalnym nadrukiem. Tak więc indywidualna oprawa jest nawet w tym wypadku wskazana. Dzięki temu cały przedmiot staje się dopasowany do wizerunku firmy. To bez wątpienia zwiększa atrakcyjność notatnika i skuteczność w zakresie reklamy.

Interesują mnie eleganckie notesy reklamowe dla firm. Macie pomysł na wykończenie?

Niejednokrotnie znaleźliśmy się w sytuacji, w której klient zamówił notesy reklamowe dla swojej firmy, ale nie miał pomysłu na ich wykończenie. Jesteśmy przygotowani na takie przypadki. Otóż gadżety firmowe z logo mogą być wykończone na wiele różnych sposobów. Proponujemy różne okładki - twarde, z nadrukiem i skórzane. Zachęcamy też do wyboru bardziej dopasowanego wnętrza. Możemy zastosować linie lub kratkę albo na przykład inny kolor papieru – chamois. W naszej ofercie znaleźć można różne notesy firmowe z logo, ale to klient powinien podjąć ostateczną decyzję co do wyboru jednego z nich. Jedno jest tu pewne, im bardziej dopasowany jest produkt, tym więcej korzyści można z tego tytułu zyskać. Warto w takim razie na spokojnie przemyśleć ten temat i skonsultować się z naszym grafikiem.

strzałka

Elegancki notes skórzany a4 – duży wybór, dobre ceny

Wśród gadżetów firmowych można znaleźć przeróżne produkty, a w tym bez wątpienia elegancki notes skórzany a4. Pod tą nazwą kryje się wiele ciekawych propozycji, a to dlatego, że jeden produkt można wykonać na wiele różnych sposobów. W efekcie tego powstaje całkiem inny gadżet. Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w notesy z logo firmy, na przykład w skórzanej oprawie. Równie dobrze będą prezentować się notatniki w twardej okładce pokrytej kolorową, typowo firmową grafiką. Na okładce tego produktu może pojawić się grawer lub tłoczenie – logo konkretnej firmy. Możliwości w zakresie tworzenia tego typu artykułów są bardzo szerokie, a ograniczeniami jest właściwie tylko wyobraźnia zamawiającego bądź twórcy. W każdym razem możemy tworzyć przeróżne notesy skórzane a4, a nawet w innych formatach. Oferujemy produkty najwyższej jakości, oryginalne, nowoczesne, dostosowane do potrzeb współczesnego użytkownika. Profesjonalnie wykonany notes w skórzanej oprawie to najlepsze, co można zafundować swojej firmie. Ten przedmiot to skuteczna reklama, która pozwala szybko i wygodnie zdobyć nowych klientów i kontrahentów. Wystarczy go tylko wręczyć jak największej liczbie osób, a z tym nie powinno być problemu. Elegancki i ekskluzywny notes z logo każdy chciałby mieć w swoim posiadaniu. Przyda się w domu i w pracy, jest przede wszystkim bezterminowy.

strzałka

Notesy firmowe z gumką – możliwości wykonania są ogromne

Profesjonalny notes firmowy z gumką można właściwie wykończyć na wiele sposobów, zyskując tym samym produkt idealny do szerokiego zastosowania, estetyczny, oryginalny, nowoczesny. Ciekawą opcją jest notatnik firmowy w skórzanej oprawie, choć zwykła twarda z zastosowaniem zdjęć lub innej grafiki reklamowej też może być korzystnym i eleganckim rozwiązaniem. Na pewno warto wykończyć notatnik w taki sposób, aby przyciągał uwagę potencjalnych odbiorców i osób, które znajdą się w jego pobliżu, a także kojarzył się z konkretną firmą. Niewątpliwie ten prestiżowy notes skórzany lub z inną oprawą powinien współgrać z wizerunkiem firmy lub też kreować go na nowo. Starannie wykonany, ekskluzywny notes z gumką może pełnić funkcję skutecznej reklamy. Taki przedmiot można spokojnie podarować pracownikom, kontrahentom i klientom. W tworzeniu tego rodzaju gadżetów firmowych ważne jest to, aby wykorzystać do tego celu wysokiej jakości materiały. W końcu notatnik, to nie kalendarz i z uwagi na brak terminarza, można go używać nie tylko przez rok, ale nawet przez kilka lat. Dlatego tym bardziej korzystnie będzie zadbać tu o staranne wykonanie i wykończenie w zgodzie z indywidualnymi upodobaniami. Na szczęście jak już wiadomo, możliwości w tym zakresie są szerokie – indywidualna okładka, indywidualne wnętrze, gumka, wstążka, rozmaite nadruki. Zastanów się, co najbardziej Cię interesuje.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart