Eko-Ceramika

Branża — Dekoracje wnętrz

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Nasz klient to producent wyrobów ceramicznych, firma o stabilnej pozycji w tym sektorze. Prowadzi dystrybucję swoich wyrobów na terenie całego kraju oraz w kilkunastu krajach Europy.

WYZWANIE

Mieliśmy zrealizować dla naszego klienta przemyślaną linię graficzną dla materiałów reklamowych. Jednocześnie zobowiązaliśmy się do delikatnego liftingu logo i zrealizowania kompletu materiałów identyfikacyjnych. Celem projektu realizowanego przez Whiteart było umocnienie pozycji produktu na rynku, poprawa jego widoczności na półkach sklepowych, a ponad wszystko podkreślenie różnorodności wzorów i wysokiej jakości wyrobów.

REALIZACJA

Produkty Eko-Ceramiki to wysokiej jakości wyroby, o oryginalnym wzornictwie i dizajnerskim charakterze. Firma wprowadza na rynek własne indywidualne projekty wizualne. Oczywistym więc było, że stworzony dla nich wizerunek musi sprostać tak wysokiemu poziomowi artystycznemu. W naszych projektach pragnęliśmy oddać dizajnerski charakter działalności firmy.

Zaprojektowaliśmy materiały firmowe z motywem przewodnim wzorniczych ornamentów, fal zakręcających w „ślimaki”. Motywy tych fal mają symbolizować genezę powstawania produktów ceramicznych w procesie technologicznym. W materiałach zastosowaliśmy mocne zestawienie barw – głęboki brąz połączyliśmy z bardzo żywym pomarańczem. Te barwy decydują o charakterze katalogu firmowego, gdzie wykorzystaliśmy duże mocne płaszczyzny koloru. Staraliśmy się zaprezentować produkty w sposób maksymalnie elegancki i wysublimowany, aby w ten sposób zwiększyć dystans między konkurencją.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • materiały firmowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy
  • baner ulotka produktowa
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów ściennych, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w dużej mierze zależy jednak od projektu i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu skutecznego przekazania przekazu marki.

strzałka

Tworzenie baneru reklamowego - idea i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować kolory pasujące do brandingu firmy, co poza tym rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, widoczny tekst, z poprawnym formatem i stylem fontów. Dobrze przemyślane jest także zastosowanie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą pomiędzy tekstem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali reguły projektowania, tak aby zaprojektować baner reklamowy, jaki jest zarówno estetyczny, jak i efektowny. Efektem jest produkt zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny banner reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że projekt baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i długowieczność. Troska o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Skuteczna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Projektując artykuły reklamowe, należy zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy idealnym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje wartości i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny billboard reklamowy. W trakcie opracowania baner na ścianę reklamowego podstawowy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie zaprojektowany billboard wielkoformatowy zgodny z grafiką marki jest ogromnym narzędziem do skutecznej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42