LHS

Branża — Transport, spedycja

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. działa w zakresie kolejowego przewozu towarów. LHS pełni funkcję przewoźnika i zarządcy kolei na szerokotorowej linii biegnącej przez Polskę do Ukrainy. Spółka świadczy pełny zakres usług w zakresie przewozu ładunków w imporcie, eksporcie oraz w tranzycie.

WYZWANIE

Klient posiadał już opracowaną księgę identyfikacji wizualnej, jednak nie proponowała ona żadnej ciekawej linii graficznej, dlatego firma PKP LHS zaproponowała nam unowocześnienie jej wizerunku. Tematyka związane z koleją zainspirowała nas od razu.

Szybkość, zasięg, postęp, dalekie miejsca, przestrzeń ... Te idee chcieliśmy oddać w naszych projektach graficznych dla firmy LHS.

Zależało nam, aby przekazać nowoczesne, podążające z duchem czasu przedsiębiorstwo poprzez atrakcyjne i spójne materiały firmowe. Staraliśmy się zaprojektować zapadające w pamięć elementy graficzne identyfikujące firmę. Wesprzeć działania z zakresu budowy marki przez stworzenie przejrzystej i wyrazistej linii graficznej, która sprawi, że LHS skutecznie zwróci uwagę potencjalnych klientów.

REALIZACJA

Przez wiele lat owocnej współpracy stworzyliśmy dla LHS kompleksowy pakiet materiałów reklamowych wyróżniający się charakterystyczną, piękną linią graficzną. Grafika miała odwoływać się do idei postępu, szybkości, szerokiego zasięgu. Aby zdobyć materiał do pracy, wykonaliśmy sesję zdjęciową, której modelami były pociągi naszego klienta.

Przystępując do pracy, postanowiliśmy zachować te elementy, które składały się na kapitał wizualny marki: prosty logotyp oparty na typografii „LHS” i wyrazistym kontraście kolorystycznym ciemnego koloru niebieskiego i bieli. Rozwinęliśmy tę kolorystykę. Lekkie błękity i biele, głębokie granaty przełamaliśmy żółtą falą, która stała się stałym motywem naszej linii projektowej. Aby oddać międzynarodowy charakter działalności firmy LHS, wprowadziliśmy do projektów motyw kuli ziemskiej. Na opracowanej koncepcji graficznej oparliśmy wszystkie materiały reklamowe. Błękity, granaty, żółta fala, motyw znikającego jak widmo pociągu, element globusa, a także odręczne ilustracje przedstawiające różne ujęcia pociągów - to główne elementy tworzące linię graficzną naszych projektów.

Dzięki stworzeniu unikalnych elementów nowej linii graficznej przyczyniliśmy się do znacznego zwiększenia rozpoznawalności firmy PKP LHS. Możemy śmiało powiedzieć, że atrakcyjna, elegancka i nowoczesna linia identyfikacji wizualnej naszego projektu wyróżnia firmę na tle konkurencji.

Firma LHS zyskała spójny pakiet materiałów reklamowych, który buduje pozytywny wizerunek firmy na rynku europejskim. Przekaz ideowy zawarty w atrakcyjnej wizualnie linii graficznej materiałów promocyjnych tworzy wizerunek nowoczesnego, podążającego z duchem czasu przedsiębiorstwa. Linia graficzna naszego pomysłu została tak zaprojektowana, aby można ją było w przyszłości rozwijać i rozbudowywać.

ZADANIA WYKONANE
  • seria katalogów reklamowych w różnych wersjach językowych
  • teczka ofertowa
  • sesja zdjęciowa w plenerze
  • kalendarze ścienne, biurkowe
  • prezentacja interaktywna
  • torby reklamowe
  • billboardy
  • plakaty
  • ulotki, broszury
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard wielkoformatowy reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność baneru na ścianę reklamowego w dużej mierze zależy wprawdzie od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Poprawnie zaprojektowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Przedstawiamy zaprojektowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu efektywnego podania przekazu marki.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą barw, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować kolory pasujące do brandingu marki, co ponadto rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z odpowiednim rozmiarem i stylem fontów. Poprawnie przemyślane jest też użycie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą między tekstem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali zasady projektowania, ażeby zaprojektować billboard reklamowy, jaki jest zarówno estetyczny, jak i porywający. Efektem jest produkt właściwy z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Skuteczna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką

Nie dość, że pomysł graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia wytrzymałość i długowieczność. Troska o detale dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest idealnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest skuteczną reklamą przez cały rok. Efektywna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Tworząc materiały promocyjne, trzeba zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny banner reklamowy. Podczas opracowania banner reklamowego podstawowy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie zaprojektowany baner na ścianę zgodny z grafiką firmy jest potężnym narzędziem do efektywnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42