Arkadia 2

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Arkadia 2 to kolejna inwestycja budowlana Arkady Invest. Z tym deweloperem, działającym na bydgoskim rynku mieszkaniowym, współpracujemy już od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i niejeden wizerunek dla inwestycji budowlanej.

WYZWANIE

Firma Arkada Invest poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku. Nasz design miał zapewnić reklamę i stworzyć przestrzeń dla prezentacji inwestycji. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – sielankowa okolica, bliskość terenów zielonych, miejsce bezpieczne, idealne dla rodzin z dziećmi.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpiecznym azylem, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe budownictwo. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić nowoczesność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje. Natomiast elementy takie, jak przestrzeń kolorystyczna (zielenie), dynamiczna czcionka, jasne zdjęcia przedstawiające radosnych, aktywnych ludzi bawiących się z dziećmi, komunikują lekkość i czekające tu na przyszłych mieszkańców szczęśliwe życie. Arkadia to symbol spokoju i kontaktu z naturą, dlatego charakterystycznym elementem linii graficznej uczyniliśmy florystyczne ornamenty, w które wpisane zostały zdjęcia i wizualizacje. Motyw roślinny pojawia się także w logo – kształt liścia stanowi trzon logotypu. Lekkie, „roślinne”, zielone logo, wsparte dodatkowo hasłem „kraina szczęśliwości”, przemawia do klientów szukających oazy spokoju i bliskości natury w mieście.

ZADANIA WYKONANE
  • logo i wizerunek dla inwestycji
  • strona www
  • katalog reklamowy
  • billboardy
  • reklamy prasowe
  • ulotki sprzedażow
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie graficzne billboardów, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką marketingową

Baner na ścianę reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność billboardu reklamowego w dużej mierze zależy wprawdzie od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - projekt i kreacja graficzna zgodna z identyfikacją

Pomysł graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z imponującą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu firmy, co w dodatku polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, widoczny tekst, z adekwatnym rozmiarem i stylem fontów. Dobrze przemyślane jest również wykorzystanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między tekstem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali reguły projektowania, aby opracować baner na ścianę reklamowy, który jest zarówno czysty, jak i efektowny. Rezultatem jest artykuł zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na ogólny wygląd

Nie dość, że projekt graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje wytrzymałość i długowieczność. Dbałość o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Kreując artykuły reklamowe, trzeba zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy świetnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny billboard reklamowy. Podczas tworzenia billboard reklamowego istotny jest dokładny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie opracowany baner zgodny z grafiką marki jest gigantycznym instrumentem do efektywnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42