BioFood

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Bio Food to prężnie rozwijający się producent ekologicznej linii przetworów z owoców i warzyw. Główne grupy produktowe w ofercie to: soki owocowe, owocowo-warzywne, nektary i konserwy warzywne. Dbając o zachowanie cennych składników zawartych w świeżych owocach i warzywach, przetwórnia opracowała specjalną technologię.

WYZWANIE

Firma Bio Food działa w dynamicznie rozwijającym się sektorze spożywczym, jakim jest produkcja zdrowej i ekologicznej żywności. W związku z rozwojem firmy, a także wzrostem konkurencji na rynku żywności ekologicznej, firma Bio Food postanowiła zainwestować w swój wizerunek i w reklamę. Zleciła nam zaprojektowanie linii graficznej dla prezentacji firmy oraz zaprojektowanie zestawu materiałów reklamowych. Dotychczas klient dysponował tylko etykietami produktów i bardzo technicznymi spisami produktów. Wyzwaniem było dla nas spójne zareklamowanie całej szerokiej oferty klienta w jednym katalogu reklamowym. Pozostałe materiały promocyjne tworzone miały być w podobnym klimacie wizualnym.

REALIZACJA

Pragnęliśmy nadać marce Bio Food charakterystyczną i wyróżniającą się tożsamość wizualną. Po wnikliwej analizie płaszczyzny wizualnej marki i sytuacji rynkowej klienta, postanowiliśmy głównym elementem identyfikacji uczynić żywy, świeży kolor zielony, który symbolizuje naturalność i ekologię. Zaproponowane przez nas elementy graficzne wizerunku - kolorystyka, dynamiczna, pisana czcionka, jasne zdjęcia - komunikują lekkość i sytuują produkty Bio Food w kategorii żywności ekologicznej. Zdjęcia szczęśliwych, uśmiechniętych ludzi w różnym wieku przemawiają do konsumentów wybierających produkty o wysokiej jakości, które nie tylko świetnie smakują, ale także sprzyjają zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zastosowane przez naszych specjalistów działania skutecznie przyczyniły się do pozytywnego rozbudowania wartości marki. Odwołująca się do klasycznych wyobrażeń symbolika, kolorystyka, typografia, itp. wypozycjonowały ofertę firmy Bio Food w segmencie produktów ekologicznych.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek firmy
  • katalog reklamowo-produktowy
  • serię banerów reklamowych
  • ulotki reklamowe
  • plakaty reklamowe
  • roll-up
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie banerów, efektywna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard wielkoformatowy reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w znacznej mierze zależy wprawdzie od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Poprawnie opracowany billboard może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy opracowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu skutecznego podania przekazu firmy.

strzałka

Opracowywanie billboardu reklamowego - idea i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest niesamowity wizualnie, z imponującą równowagą barw, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać barwy pasujące do brandingu marki, co w dodatku poprawia jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z właściwym rozmiarem i stylem czcionki. Dobrze przemyślane jest również zastosowanie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą między nadrukiem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali zasady projektowania, tak aby zaprojektować baner reklamowy, który jest zarówno porządny, jak i rozbrajający. Efektem jest artykuł zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Wydajna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką

Nie dość, że projekt billboardu robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje wytrzymałość i długowieczność. Dbałość o szczegóły dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest idealnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest wydajną promocją przez cały rok. Kreując materiały reklamowe, warto zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny billboard reklamowy. Podczas opracowania banner reklamowego zasadniczy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie zaprojektowany baner reklamowy zgodny z grafiką firmy jest ogromnym instrumentem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42