Stylowy Projekt

Branża — Usługi

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Firma Stylowy Projekt to biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujące się projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Firma powstała w myślą o tworzeniu gustownych i nieszablonowych projektów.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy Stylowy Projekt, chęć zdobycia większej części rynku oraz potrzeba zaistnienia w świadomości klientów wymusiły potrzebę zainwestowania w odpowiedni wizerunek. Naszym zadaniem było zbudowanie wizerunku firmy oraz zaprojektowanie spójnych materiałów promocyjnych dla firmy.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej konkurencji i otoczenia rynkowego firmy wykonaliśmy logo firmy. Zaproponowane logotypy w dużej mierze to były bardzo proste, nowoczesne i przede wszystkim czytelne rozwiązania graficzne. Wybrane logo wyznaczyło nam kierunek do tworzenia pozostałych elementów identyfikacyjnych. Wizerunek firmy Stylowy Projekt miał być przede wszystkim bardzo prosty i czysty. Kolorystycznie oparliśmy projekt o kolor szary z mocnym akcentem koloru niebieskiego – barwy występujące w logo. Końcowo stworzony spójny pakiet materiałów zwraca uwagę swoją „prostotą” i ciekawą, nowoczesną linią graficzną.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • grafika na autach
  • gadżety firmowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie banerów ściennych, skuteczna reklama z wysokiej jakości grafiką

Baner reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Poprawnie opracowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy opracowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu skutecznego podania przekazu firmy.

strzałka

Tworzenie baneru reklamowego - koncepcja i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z doskonałą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu marki, co w dodatku rozwija jej atrakcyjność wizualną. Billboard zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z adekwatnym formatem i stylem fontów. Porządnie przemyślane jest także wykorzystanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między tekstem a obrazem. Graficy efektywnie wykorzystali reguły projektowania, ażeby stworzyć baner reklamowy, który jest zarówno schludny, jak i rozbrajający. Rezultatem jest produkt właściwy z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny billboard reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że projekt graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Troska o detale widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest doskonałym przykładem poprawnie zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest wydajną reklamą przez cały rok. Skuteczna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Kreując materiały reklamowe, należy zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny banner reklamowy. W czasie opracowania banner reklamowego podstawowy jest dokładny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Podsumowując, profesjonalnie zaprojektowany billboard wielkoformatowy zgodny z grafiką firmy jest potężnym narzędziem do wydajnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42