Balaton

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Balaton to kolejna prestiżowa inwestycja bydgoskiego dewelopera Arkady Invest. Iwestycja zaprojektowa z myślą o osobach chcacyh mieszkać w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku o zdecydowanie podwyższonym standardzie. Inwestor zadbał ze szczególną dbałością o wszystkie detale.

WYZWANIE

Inwestycja Balaton charakteryzowała bardzo wysokiem standardem wykończenia, co miała za zadanie podkreślić nowa tożsamość wizualna i dalej idąca kampania promocyjna tej inwestycji budowlanej. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wyszukane wykończenie plus zaawansowana technologia zastosowana w budynku, a ponadto wyjątkowo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie bydgoskiego Balatonu sytuowały inwestycję Arkady Invest w sektorze ofert luksusowych, dla bardzo wymagających klientów. Wyzwaniem dla naszych grafików było uwypuklenie tych cech.

REALIZACJA

Przystępując do pracy nad wizerunkiem Balatonu postawiliśmy na prostotę, aby maksymalnie uwypuklić prestiż oferowanych apratmentów. Czystość formy i wyrachowany minimalizm grafiki uznaliśmy jako klucz do sukcesu. Kolorem dominującym uczyniliśmy czerń w połączeniu ze starym złotem. Stworzyliśmy logo inwestycji oparte o prostą, indywidualnie zaprojektowaną czcionkę, w którą wkomponowany został graficzny element symbolizujący budynek mieszkalny. Oryginalnym zabiegiem w kreowaniu linii graficznej było wykorzystanie typografii jako elementu graficznego konstruującego kompozycję. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną, dlatego – oprócz mocnych brył i nowoczesnej typografii – ważnym elementem identyfikacji uczyniliśmy znak graficzny zawarty w logo marki. Wyrafinowana, minimalistyczna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • folder reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • banery
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy wprawdzie od projektu i jakości użytej grafiki. Poprawnie zaprojektowany baner może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o detale i w celu skutecznego przekazania przekazu marki.

strzałka

Tworzenie billboardu reklamowego - pomysł i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z imponującą równowagą barw, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu marki, co ponadto polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z odpowiednim rozmiarem i stylem fontów. Prawidłowo przemyślane jest również użycie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali reguły projektowania, ażeby stworzyć baner na ścianę reklamowy, jaki jest zarówno porządny, jak i porywający. Efektem jest artykuł właściwy z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny banner reklamowy.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że pomysł graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i długowieczność. Dbałość o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest wydajną promocją przez cały rok. Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Kreując artykuły reklamowe, winno się zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy doskonałym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny banner reklamowy. W trakcie opracowania baner na ścianę reklamowego zasadniczy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego idealnym przykładem. Na koniec, profesjonalnie zaprojektowany baner reklamowy zgodny z grafiką firmy jest ogromnym instrumentem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42