Stylowy Projekt

Branża — Usługi

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Firma Stylowy Projekt to biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujące się projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Firma powstała w myślą o tworzeniu gustownych i nieszablonowych projektów.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy Stylowy Projekt, chęć zdobycia większej części rynku oraz potrzeba zaistnienia w świadomości klientów wymusiły potrzebę zainwestowania w odpowiedni wizerunek. Naszym zadaniem było zbudowanie wizerunku firmy oraz zaprojektowanie spójnych materiałów promocyjnych dla firmy.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej konkurencji i otoczenia rynkowego firmy wykonaliśmy logo firmy. Zaproponowane logotypy w dużej mierze to były bardzo proste, nowoczesne i przede wszystkim czytelne rozwiązania graficzne. Wybrane logo wyznaczyło nam kierunek do tworzenia pozostałych elementów identyfikacyjnych. Wizerunek firmy Stylowy Projekt miał być przede wszystkim bardzo prosty i czysty. Kolorystycznie oparliśmy projekt o kolor szary z mocnym akcentem koloru niebieskiego – barwy występujące w logo. Końcowo stworzony spójny pakiet materiałów zwraca uwagę swoją „prostotą” i ciekawą, nowoczesną linią graficzną.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • grafika na autach
  • gadżety firmowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka a4 firmowa efektowny artykuł promocyjny

Stworzyliśmy przydatną i elegancką teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, ale także gadżetem reklamowym dla marki, który z pewnością zachwyci niemało kontrahentów.

strzałka

Proces opracowania projektu teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na pisma z znakiem firmowym oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od wykonania i pokazu projektu graficznego teczki dla firmy. Kompletny przebieg projektowy przebiegał pod uważnym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zatwierdzeniu projektu przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z identyfikacją i wartościami firmy, równolegle poza tym uwydatnia jej plusy. Teczki są przydatne i wygodne, pomieszczą sporo pism, a przy tym będą dobrą reklamą rzetelności marki.

strzałka

Teczka firmowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana dokładnie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i wiarygodnego artykułu. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim pełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, zatrzymując uwagę nad estetycznym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42