Moc Korzyści

Branża — Finanse, ubezpieczenia

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Bank Spółdzielczy w Toruniu to jeden z lepiej funkcjonujących banków z grupy spółdzielczej w całym kraju. Jednostka ta stawia na nowoczesne rozwiązania w zakresie bankowości. Stara się przyciągnąć uwagę specjalnymi produktami skierowanymi do lokalnych klientów.

WYZWANIE

Bank Spóldzielczy, z którym współpracujemy już od kilku lat zlecił nam przygotowanie materiałów do kampanii promocyjnej konta bankowego, które zostao wprowadzone jako nowy produkt w ofercie. Naszym zadaniem była kompleksowe opracowanie materiałów, wykonanie zdjęć i przygotowanie key visual dla całej kampanii, której twarzą miał być znany żużlowiec Paweł Przedpełski.

REALIZACJA

Praca nad materiałami przebiegała wieloetapowo. Pierwszy zakresie naszej pracy skoncentrowaliśmy się na opracowaniu nazwy dla nowego produktu, jakim było konto bankowego z wieloma przywilejami dla klienta. Po dokładnej analizie ofert konkurencyjnych powstała nazwa konta „Konto Moc Korzyści”, która w bardzo sugestywny sposób sugerowała wiele przywilejów dla posiadaczy takiego konta. Po akceptacji nazwy przeszliśmy do prac związanych z projektem logo dla produktu. Twarzą całej kampanii był znany polski żużlowiec Paweł Przedpełski, więc logo w swoim charakterze musiało mocno nawiązywać do żużla i związanej z nim dynamiki. Uwikładnie akcentu żużlowego w logo było przemyślane marketingowo, bowiem Bank działa głównie w Toruniu i okolicach, a mieszkańcy mocno utożsamiąją się z tym sportem, więc konto polecane przez jednego z idolów żużlowych miało szanse na spore zainteresowanie ze strony lokalnych klientów.Ostatecznie powostało logo, które w delikatny sposób zawierało elementy strikte żużlowe, uwikłane koło motocyklu. Kolorystyka loga, również była dedekowana z delikatnym akcentem czarnego sportu, a dla podkreślenia pewnych elementów został użyty kolor czerwony. Istotnym elementem motywu przewodniego stała się cyfra zero, wkomponowaliśmy ją w kształt toru żużlowego. Linia plastyczna dla materiałów, nie była zupełnie obcym tworem graficznym, zawierała elementy identyfikacji banku, użycie koloru zielonego oraz chakarketystycznych elememtów graficznych. W ramach materiałów wykonanych na rzecz kampanii powstały grafiki do bankomatu, mediów społecznościowych, banery internetowe. Teczka, ulotki promocyjne to elementy, z którymi często mieli kontakt klienci.Dla banku ważna była szeroka promocja konta na różnych płaszczyznach i różnymi kanałami, gdyż ten produkt jest flagową ofertą dla klienta indywidualnego, który stanowi znaczną część klientów banku. W kolejnym etapie realizacji materiałów na potrzeby kampanii, zostały zaprojektowane grafiki na centralnę banku oraz grafiki na pojazdy komunikacji miejskiej, autobusy. Na potrzeby kampanii wykonaliśmy również sesję zdjęciową z Pawłem Przedpełskim. Zdjęcia żużlowca zostały wykorzystane w wielu grafikach promocyjnych.Materiały oraz kreacja całej kampanii bardzo dobrze się przyjęła wśród klientów. Mocne nawiązanie do toruńskiego żużla z pewnością w pozytywny sposób wpłynęło na efekty sprzedażowe kampanii banku.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • wizerunek, identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • teczka dla produktu
 • grafiki do strony www
 • ulotki konta
 • plakaty
 • banery reklamowe
 • grafika wielkoformatowa
 • rollupy
 • grafika na autobusie
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie billboardów, wydajna reklama z najwyższej jakości grafiką

Baner na ścianę reklamowy to potężne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w dużej mierze zależy wprawdzie od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze opracowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Przedstawiamy zaprojektowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna przystosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu marki.

strzałka

Tworzenie billboardu reklamowego - pomysł i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest niesamowity wizualnie, z imponującą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać barwy pasujące do brandingu marki, co dodatkowo poprawia jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z odpowiednim formatem i stylem fontów. Dobrze przemyślane jest też użycie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą pomiędzy tekstem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali reguły projektowania, ażeby zaprojektować baner na ścianę reklamowy, jaki jest zarówno estetyczny, jak i efektowny. Efektem jest produkt zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny billboard reklamowy.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że pomysł graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia wytrzymałość i długowieczność. Dbałość o detale dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest idealnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną promocją przez cały rok. Efektywna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Tworząc artykuły promocyjne, trzeba zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje wartości i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny billboard reklamowy. W trakcie opracowania billboard reklamowego istotny jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie opracowany billboard wielkoformatowy zgodny z grafiką marki jest potężnym instrumentem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42