Agro TFI

Branża — Finanse, ubezpieczenia

Praca — wizerunek, identyfikacja wizualna

KLIENT

TFI AGRO S.A. jest przedsiębiorstwem zajmującym się tworzeniem funduszy inwestycyjnych i zarządzaniem nimi. To firma zorientowana na potrzeby klientów, stale rozwijającą swoją ofertę produktową. TFI Agro to nie tylko fundusze, ale przede wszystkim ludzie, który tworzą nowe rozwiązania i wdrażają je w życie.

WYZWANIE

TFI AGRO zleciła nam prace nad uporządkowaniem identyfikacji wizualnej oraz wypracowanie nowego wizerunku dla nowego produktu, jakim jest Fundusz Ziemski. Firmie zależało, aby być postrzeganym jako dynamiczne rozwijający się fundusz z ciekawą ofertą produktową. Przede wszystkim aby zyskać zaufanie dotychczasowych i nowych klientów oraz zachęcić do zakupu jednostek funduszu.

REALIZACJA

Naszą pracę rozpoczeliśmy nad wykonaniem logo dla jednego z produktów oferowanych przez TFI AGRO, Ziemskiego AGRO FIZ – funduszu związanego z zakupem i inwestycją w grunty. Kolorystyka loga została utrzymana w barwach identyfikacyjnych klienta. Stworzony przez nas znak graficzny został uzupełniony o symbolikę rośliny, elemet mocno nawiązujący do przyrody, a zarazem do plonów rolniczych. Fundusz ten koncentruje się w głównej mierze na inwestycji w grunty rolne. Na potrzeby promocji funduszu został zaprojektowany cały pakiet materiałów reklamowych – ulotka oraz reklamy internetowe oraz na potrzeby magazynów branżowych. Całość materiałów promocyjnych utrzymana w kolorystyce firmowej, dominujący kolor zielony z dodatkiem elementów w soczystym pomarańczu. W opraciu o wykrystalizowną linię graficzną zostały również wykonane rollupy oraz kalendarze dla funduszu.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotki wizerunkowe
  • teczka ofertowa
  • rollupy
  • kalendarze
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42