Elite Events

Branża — Usługi

Praca — wizerunek, identyfikacja wizualna

KLIENT

Elite Events to marka młodej i dynamicznej firmy z Torunia. Marka ta powstała z myślą o organizacji specjalnych i niewiarygodnych eventów i pokazów na bardzo wysokim poziomie.

WYZWANIE

Marka ta powstała z myślą o organizacji prestiżowych imprez i ciekawych eventów. Prestiż, elegancja i coś nadzwyczajnego to cechy, które mieliśmy uwypuklić budując wizerunek marki, jak i projektując logo dla tej firmy. Prostota i elegancja była kluczowym kodem do wykreowania identyfikacji marki. Odpowiednio dobrana typografia oraz kolorystyka znacząco wpłynęły na końcowy efeket wizualny logo.

REALIZACJA

Założenia marketingowe firmy do co marki Elite Event miały bardzo mocny wpływ na nasz kierunek projektowania logo oraz pozostałych materiałów dla marki. Logo miało być eleganckie, proste, wręcz dla elitarnego kręgu osób. Tak samo strona internetowa, projekt bardzo czysty i prosty, wręcz minimalistyczny, mający za zadanie podkreślić ekskluzywność i elitarność oferowanych przez firmę usług. Wyjątkowe eventy potrzebują specjalnych wyszukanych środków graficznych i nietuzinkowego traktowania wizualnego.Praca nad wizerunkiem wymagała od nas sporego doświadzenia w projektowaniu identyfikacji wizualnej, aby osiągnąć efekt oczekiwany przez klienta, sprzedać coś „niesamowitego” poprzez prosty i czytelny przekaz projektowy, bez „fajerwerków”. W ramach naszej pracy nad projektem powstały materiały reklamowe dotyczące wybranych eventów, plakaty dla imprezy, zaproszenia, broszury.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • strona www
  • broszura
  • teczka
  • gadżety reklamowe
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42