SAI`ES

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — wizerunek, identyfikacja wizualna

KLIENT

Sai’es to młoda i dynamicznie rozwijajaca się firma w branży jublilerskiej. Firma oferuje biżuterię srebrną oraz złotą z certyfikatami autentyczności kruszców oraz posiada bogatą ofertę zegarków.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, powstanie nowych punktów sprzedaży było czynnkiem do zmiany wizerunku firmy, który został zapoczątkowany zmianą nazwy. Pocztąkowo fima nazywała się Diamant, a następnie nowa nazwa to Sai’es. Klient oczekiwał całościowego rebrandingu. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego wizerunku firmy, zaprojektowanie logo dla nowej nazwy Sai’es oraz stworzenie nowoczesnej strony internetowej.

REALIZACJA

Rebranding firmy rozpoczęliśmy od prac projektowych nad znakiem graficznym dla nowej nazwy. Delikatny znak z szeryfową czcionką miał zdecydowanie bardziej trafić do kobiet, bo to one w większości są klientami firmy. Kolejne elementy identyfikacji budowane były w opraciu o założenia przyjęte przy projektowania loga dla firmy.Projektując logo dla marki Sai’es postawiliśmy na delikatność i kobiecość. Czcionka zastosowana w logo, znak graficzny i kolorystyka zdecydowanie bardziej mają oddziałowywać na kobiety. W końcu to kobiety są w większości klientami tej marki. Pozostałe elementy identyfikacji, banery, kalendarze zostału zaprojektowane w opraciu o wykrastilizowany wizerunek z zachowaniem wypracowanej typografii i kolorystyki. Zaprojektowane materiały miały dawać poczucie prestiżu i elegancji marki. Również strona internetowa miała swoim chrakterem bardzo mocno nawiązywać do wykreowanej linni plastycznej materiałów promocyjnych. W dalszym ciągu chcieliśmy uzyskać prostotę przekazu oraz elegancję dostosowaną do branży. Wszystkie prace rebrandingowe zmiarzały w konkretnym ustalonym kierunku, aby uzyskać wartość marki premium. Zaprojektowaliśmy również dla firmy grafiki wielkoformatowe, billboardy i szereg innych materiałów reklamowych, które zbudowały spójny wizerunek marki Sai’es.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • billboard
  • torba
  • kalendarze firmowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42