SAI`ES

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Sai’es to młoda i dynamicznie rozwijajaca się firma w branży jublilerskiej. Firma oferuje biżuterię srebrną oraz złotą z certyfikatami autentyczności kruszców oraz posiada bogatą ofertę zegarków.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, powstanie nowych punktów sprzedaży było czynnkiem do zmiany wizerunku firmy, który został zapoczątkowany zmianą nazwy. Pocztąkowo fima nazywała się Diamant, a następnie nowa nazwa to Sai’es. Klient oczekiwał całościowego rebrandingu. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego wizerunku firmy, zaprojektowanie logo dla nowej nazwy Sai’es oraz stworzenie nowoczesnej strony internetowej.

REALIZACJA

Rebranding firmy rozpoczęliśmy od prac projektowych nad znakiem graficznym dla nowej nazwy. Delikatny znak z szeryfową czcionką miał zdecydowanie bardziej trafić do kobiet, bo to one w większości są klientami firmy. Kolejne elementy identyfikacji budowane były w opraciu o założenia przyjęte przy projektowania loga dla firmy.Projektując logo dla marki Sai’es postawiliśmy na delikatność i kobiecość. Czcionka zastosowana w logo, znak graficzny i kolorystyka zdecydowanie bardziej mają oddziałowywać na kobiety. W końcu to kobiety są w większości klientami tej marki. Pozostałe elementy identyfikacji, banery, kalendarze zostału zaprojektowane w opraciu o wykrastilizowany wizerunek z zachowaniem wypracowanej typografii i kolorystyki. Zaprojektowane materiały miały dawać poczucie prestiżu i elegancji marki. Również strona internetowa miała swoim chrakterem bardzo mocno nawiązywać do wykreowanej linni plastycznej materiałów promocyjnych. W dalszym ciągu chcieliśmy uzyskać prostotę przekazu oraz elegancję dostosowaną do branży. Wszystkie prace rebrandingowe zmiarzały w konkretnym ustalonym kierunku, aby uzyskać wartość marki premium. Zaprojektowaliśmy również dla firmy grafiki wielkoformatowe, billboardy i szereg innych materiałów reklamowych, które zbudowały spójny wizerunek marki Sai’es.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • billboard
  • torba
  • kalendarze firmowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie banerów, wydajna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard wielkoformatowy reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność billboardu reklamowego w ogromnej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Dobrze zaprojektowany baner na ścianę może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu efektywnego podania przekazu marki.

strzałka

Opracowywanie billboardu reklamowego - pomysł i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z idealną równowagą barw, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać odcienie pasujące do brandingu firmy, co poza tym polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner na ścianę zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z poprawnym formatem i stylem fontów. Dobrze przemyślane jest także wykorzystanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą pomiędzy tekstem a obrazem. Graficy efektywnie wykorzystali reguły projektowania, by zaprojektować billboard reklamowy, jaki jest zarówno czysty, jak i porywający. Rezultatem jest produkt zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako efektywny billboard reklamowy. Nie dość, że pomysł graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia wytrzymałość i długowieczność. Troska o detale dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest wydajną reklamą przez cały rok.

strzałka

Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką

Kreując materiały reklamowe, winno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje wartości i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny banner reklamowy. Podczas opracowania billboard reklamowego zasadniczy jest dokładny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Na koniec, profesjonalnie zaprojektowany billboard zgodny z grafiką firmy jest gigantycznym narzędziem do skutecznej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42