Osiedle Stara Cegielnia
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Nasz klient – firma projektowo-budowlana Archi Tech – realizowała dużą inwestycję o wyróżniającej się, nieszablonowej architekturze. Docelowo inwestycja ma składać się z 8 budynków o wysokim standardzie na terenie bylej Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa Kujawskiego.

WYZWANIE

Osiedle Stara Cegielnia to koncepcja nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego w zacisznym terenie miasta Aleksandrów Kujawski, które po wieloletnim uśpieniu, zaczyna się rozwijać. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, przyroda oraz w architekturze nawiązanie do do tradycji miejca na którym powstanie osiedle czyli Starej Cegielni.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla osiedla Stara Cegielnia obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie naszego klienta indywidualny, niepowtarzalny charakter. W logotypie zastosowaliśmy motyw budynku i komina, który ma być symolem nawiązującym do miejsca, na którym powstaje osiedle – Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa.W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności oferowanych mieszakń ale również z delikatnymi elementami graficznymi nawiązującymi do tradycji miejsca. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. Przestrzenne ekspozycje inwestycji dodawały smaku i wartości marce, elementy nawiązujące do Starej Cegielni są elementem nawiązującym do tradycji.Na potrzeby klienta stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych, teczka, ulotka i folder oraz grafikę na pojazy firmowe.Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Stara Cegielnia. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotka ofertowa
  • teczka ofertowa
  • grafika na samochody
  • kalendarze
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ulotka reklamowa a5 czyli spójny projekt graficzny i dostosowanie do rynku

Stworzona przez nas ulotka reklamowa to doskonały przykład, jak estetyczny i spójny pomysł graficzny może przyciągnąć uwagę klientów i stać się skuteczną reklamą. Wychwalając tę konkretną pracę, warto zwrócić uwagę na liczne jej walory.

strzałka

Koncepcja i kreacja graficzna ulotki reklamowej

Projekt ulotki został wykonany z przemyślaną koncepcją oraz oryginalną kreacją graficzną. Wyróżnia się on właściwym wyborem grafik, fotografii oraz kolorystyki, jakie są doskonale zaadaptowane do charakteru branży, w jakiej działa firma. Dzięki temu ulotka znakomicie wpisuje się w wizerunek firmy i uwydatnia jej unikatowy charakter. Zaprojektowanie graficzne ulotki Porządne opracowanie graficzne materiału robi, że ulotka firmowa jest nie tylko porządna, ale też funkcjonalna. Ładnie zaprojektowane i dobrane elementy do całości szaty graficznej dopełnia identyfikacyjne cechy artykułu firmowego. Wszystko prezentuje się bardzo atrakcyjnie i przyciąga wzrok odbiorców.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i troska o szczegóły

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co powoduje, że jest trwała i sprawdzona jako artykuł promocyjny. Dbałość o szczegóły, zarówno w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny design i będzie skuteczną reklamą. Ulotka reklamowa to idealny przykład, jak połączenie spójnego pomysłu graficznego, poprawnego dobierania części wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia efektywnego produktu reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na uznanie za dokładność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dostosowanie do wymogów i zakresu firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42