Procom System

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze trójdzielne

KLIENT

Procom System S.A. to specjalista w branży Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki, działający na polskim rynku od 1989 roku. Oferuje kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów przemysłowych oraz autorskich systemów informatycznych.

WYZWANIE

Nasza współpraca z firmą Procom System trwa już od kilku lat, przez ten czas wykonaliśmy wiele prac. Wizerunek klienta ewoluował w kierunku „dojrzałości”. Podstawowym zadaniem było opracowanie nowego wizerunku dla Procom System. Zależało nam, by wizerunek był czysty, oszczędny, „techniczny”, a zarazem oryginalny graficznie. Jak zawsze w pracy nad nowym wizerunkiem, decydującym czynnikiem są ambicje plastyczne naszych grafików.

Poza identyfikacją wizualną dla firmy Procom System, mieliśmy także zaprojektować logotypy i linie graficzne dla produktów tej firmy, które miały funkcjonować jako osobne marki i charakteryzować się indywidualnym wizerunkiem.

REALIZACJA

Dla Procom System stworzyliśmy lekki, oszczędny wizerunek, osadzając design w klimacie nowoczesności, technologii i automatyki. Wyróżniającymi elementami wizerunku są ilustracje stylizowane na rysunek techniczny. Zastosowaliśmy budujący formę element graficzny – cienką linię spajającą projekt. Całość jest czysta, zastosowaliśmy duże płaszczyzny bieli, aby nadać wizerunkowi „oddech” i przestrzeń. Płaszczyzny koloru czerwonego wprowadzają kontrast i ożywiają przekaz. Fotografie wkomponowane zostały w geometrię układu graficznego tak, by tworzyły dodatkową płaszczyznę przekazu.

Nowy wizerunek odzwierciedla szeroki zakres działalności firmy Procom System oraz jej przyszły rozwój jako dostawcy autorskich systemów informatycznych.

Produkty Procom System, którym Whiteart nadał wizerunek to: Proman, Vectan, Certan, Emitan, Neptun.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych dla Procom System:

  • wizerunek dla firmy
  • katalog reklamowy
  • teczka reklamowa
  • prezentacja multimedialna
  • opakowanie CD wraz z płytą
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze książkowe
  • reklamy prasowe
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz trójdzielny z zegarem – praktyczny prezent na każdą okazję i dla każdego

Dawniej kalendarze były bardzo proste i tak naprawdę niczym się od siebie nie różniły. Teraz przybierają zupełnie inny, całkiem nowy wymiar. Świetnym przykładem jest firmowy kalendarz trójdzielny z zegarem, który pełni szereg funkcji – funkcję zegara na ścianę, terminarza i dekoracji. Co więcej, może być również prezentem dla każdego i praktycznie na każdą okazję. Nic w takim razie dziwnego w tym, że tak wielu przedsiębiorców zamawiając kalendarz trójdzielny wybiera właśnie ten z zegarem przywieszanym na ścianę. Taki dodatek wpływa na atrakcyjność całego produktu, jego przydatność i wygląd. Ma też wyższą cenę, ale inwestycja i tak się opłaca.

strzałka

Kalendarze trójdzielne z zegarkiem przydatne w każdym biurze i w domu

Profesjonalne kalendarze trójdzielne 2021 z dużym czytelnym zegarem to niezwykle funkcjonalne przedmioty, które mogą przydać się zarówno w biurze, jak i w domu. Praktycznie każdego dnia, niezależnie od tego, czy jesteśmy w pracy czy w domu, zaglądamy do kalendarza, aby sprawdzić aktualną datę. Co chwilę obracamy się w stronę zegarka, aby zorientować się, która jest godzina. Kalendarze reklamowe, które łączą obie te funkcje, cieszą się największą popularnością. Zajmują jedno miejsce, dzięki czemu łatwo wkomponowują się w wystrój wnętrza i nie wymagają tworzenia w ścianie wielu otworów. Kalendarze firmowe na ścinę tworzone według indywidualnych projektów ujmują swym atrakcyjnym wyglądem. Tak więc na ścianach wieszane są bardzo chętnie. Tworzą wręcz dekorację pomieszczenia. Produkty klasy premium nierzadko wieszane są na ścianach nowoczesnych mieszkań, a nawet w gabinetach. Reprezentują sobą wysoką jakość, a w dodatku stanowią reklamę i to promocje niezwykle skuteczną. Zamawiając kalendarze z zegarem dla firmy warto pomyśleć o indywidualnym wykończeniu tego gadżetu, aby pasował do wnętrz różnego przeznaczenia i niezależnie od ich wystroju. Na szczęście producenci mają w tym zakresie nieograniczone możliwości, więc są w stanie zrealizować niemal każdy projekt.

strzałka

Komu rozdać kalendarze trójdzielne 2021 z zegarem?

Jak już wiadomo, kalendarz trójdzielny 2021 to fantastyczny pomysł na prezent. Pytanie tylko – komu go wręczyć? Komu wypada, a komu nie? Komu się przyda, a komu może okazać się bezużyteczny? Zacznijmy więc od początku. Tak naprawdę takie gadżety jak kalendarze z grafiką firmową i z ciekawym zegarkiem można podarować każdemu, zarówno pracownikom, klientom, jak też partnerom biznesowym. Nie ma znaczenia, w jakim są wieku i jakiej płci. Przydać się mogą każdemu, ponieważ każdy przecież przynajmniej raz na jakiś czas spogląda w kierunku terminarza w celu sprawdzenia, jaki jest dzień. Szczególnie kalendarze ścienne z większym zegarem przydają się im bardzo często. Na terminarz jak terminarz, ale na wskazówki z zegarka spoglądamy bardzo często. Jeżeli więc gadżet ten zostanie wykonany profesjonalnie, obdarowany chętnie powiesi go na ścianie w pomieszczeniu, w którym przebywa najczęściej. Dlatego ważne jest to, aby zamawiający kalendarze, zamówili w pierwszej kolejności profesjonalny, ciekawy i dopracowany w szczegółach projekt kalendarza firmowego. Nieważna jest jego cena. Nie ma znaczenia, ile będzie trzeba czekać na zamówienie. Liczy się jakość wykonania i zastosowanych materiałów, a także pomysłowość opracowania samego projektu.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42