Procom System

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Procom System S.A. to specjalista w branży Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki, działający na polskim rynku od 1989 roku. Oferuje kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów przemysłowych oraz autorskich systemów informatycznych.

WYZWANIE

Nasza współpraca z firmą Procom System trwa już od kilku lat, przez ten czas wykonaliśmy wiele prac. Wizerunek klienta ewoluował w kierunku „dojrzałości”. Podstawowym zadaniem było opracowanie nowego wizerunku dla Procom System. Zależało nam, by wizerunek był czysty, oszczędny, „techniczny”, a zarazem oryginalny graficznie. Jak zawsze w pracy nad nowym wizerunkiem, decydującym czynnikiem są ambicje plastyczne naszych grafików.

Poza identyfikacją wizualną dla firmy Procom System, mieliśmy także zaprojektować logotypy i linie graficzne dla produktów tej firmy, które miały funkcjonować jako osobne marki i charakteryzować się indywidualnym wizerunkiem.

REALIZACJA

Dla Procom System stworzyliśmy lekki, oszczędny wizerunek, osadzając design w klimacie nowoczesności, technologii i automatyki. Wyróżniającymi elementami wizerunku są ilustracje stylizowane na rysunek techniczny. Zastosowaliśmy budujący formę element graficzny – cienką linię spajającą projekt. Całość jest czysta, zastosowaliśmy duże płaszczyzny bieli, aby nadać wizerunkowi „oddech” i przestrzeń. Płaszczyzny koloru czerwonego wprowadzają kontrast i ożywiają przekaz. Fotografie wkomponowane zostały w geometrię układu graficznego tak, by tworzyły dodatkową płaszczyznę przekazu.

Nowy wizerunek odzwierciedla szeroki zakres działalności firmy Procom System oraz jej przyszły rozwój jako dostawcy autorskich systemów informatycznych.

Produkty Procom System, którym Whiteart nadał wizerunek to: Proman, Vectan, Certan, Emitan, Neptun.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych dla Procom System:

  • wizerunek dla firmy
  • katalog reklamowy
  • teczka reklamowa
  • prezentacja multimedialna
  • opakowanie CD wraz z płytą
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze książkowe
  • reklamy prasowe
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna teczka reklamowa efektowny artykuł reklamowy

Stworzyliśmy przydatną i elegancką teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, ale także gadżetem reklamowym dla firmy, jaki z pewnością oczaruje niemało kontrahentów.

strzałka

Etapy opracowania projektu graficznego teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na pisma z logo marki oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i przedstawienia projektu teczki dla firmy. Kompletny przebieg projektowy zachodził pod uważnym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zatwierdzeniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, zarazem dodatkowo podkreśla jej plusy. Teczki są użyteczne i praktyczne, zmieszczą niemało dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą solidności firmy.

strzałka

Profesjonalna teczka firmowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł reklamowy, tak również teczka, powinna być wykonana starannie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego artykułu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim pełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, uwiązując czujność nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42