Procom System

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Procom System S.A. to specjalista w branży Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki, działający na polskim rynku od 1989 roku. Oferuje kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów przemysłowych oraz autorskich systemów informatycznych.

WYZWANIE

Nasza współpraca z firmą Procom System trwa już od kilku lat, przez ten czas wykonaliśmy wiele prac. Wizerunek klienta ewoluował w kierunku „dojrzałości”. Podstawowym zadaniem było opracowanie nowego wizerunku dla Procom System. Zależało nam, by wizerunek był czysty, oszczędny, „techniczny”, a zarazem oryginalny graficznie. Jak zawsze w pracy nad nowym wizerunkiem, decydującym czynnikiem są ambicje plastyczne naszych grafików.

Poza identyfikacją wizualną dla firmy Procom System, mieliśmy także zaprojektować logotypy i linie graficzne dla produktów tej firmy, które miały funkcjonować jako osobne marki i charakteryzować się indywidualnym wizerunkiem.

REALIZACJA

Dla Procom System stworzyliśmy lekki, oszczędny wizerunek, osadzając design w klimacie nowoczesności, technologii i automatyki. Wyróżniającymi elementami wizerunku są ilustracje stylizowane na rysunek techniczny. Zastosowaliśmy budujący formę element graficzny – cienką linię spajającą projekt. Całość jest czysta, zastosowaliśmy duże płaszczyzny bieli, aby nadać wizerunkowi „oddech” i przestrzeń. Płaszczyzny koloru czerwonego wprowadzają kontrast i ożywiają przekaz. Fotografie wkomponowane zostały w geometrię układu graficznego tak, by tworzyły dodatkową płaszczyznę przekazu.

Nowy wizerunek odzwierciedla szeroki zakres działalności firmy Procom System oraz jej przyszły rozwój jako dostawcy autorskich systemów informatycznych.

Produkty Procom System, którym Whiteart nadał wizerunek to: Proman, Vectan, Certan, Emitan, Neptun.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych dla Procom System:

  • wizerunek dla firmy
  • katalog reklamowy
  • teczka reklamowa
  • prezentacja multimedialna
  • opakowanie CD wraz z płytą
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze książkowe
  • reklamy prasowe
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to sprawdzona reklama marki

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do potencjalnych odbiorców albo dostawców biznesowych. Stąd w tym celu stworzyliśmy szczególny folder firmowy, który prezentuje bardzo ważne informacje o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki interesującemu pomysłowi. Dobra jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją rzetelnej firmy.

strzałka

Jak stworzyliśmy projekt graficzny folderu reklamowego?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi firmowe będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy szczególny projekt graficzny. Zarówno barwy jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz rodzajem biznesu. Trzeba uznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z nabywcami to niezwykle ważne atuty.

strzałka

Foldery promocyjne się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały reklamowe muszą być właściwej jakości. Całkowicie inaczej trzyma się w dłoni katalog firmowy, jaki wykonany jest z odpowiedniej jakości materiałów. Postawiliśmy także na trafną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Rzetelne opracowanie graficzne jest bardzo niezwykle istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42