Centropolis

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Działający na rynku mieszkaniowym deweloper Press wkraczała na rynek z prestiżową propozycją. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą Centropolis to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie Starego Miasta Torunia, jest jedną z największych zalet Centropolis.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Centropolis i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Press skierowana była do młodych, dynamicznych ludzi, chcących mieszkać w mieście. Inwestycja charakteryzowała się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wizerunek musiał być dość prosty w formie i zarazem czysty w odbiorze.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla inwestycji Centropolis wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z centrum miasta. Logo skonstruowaliśmy z delikatnych linii, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na mocną i żywą kolorytyskę – czerwień w połączeniu z zimnym odcieniem niebieskiego, który jest symbolem relacji biznesowych. Motyw ciągłej linii budującej napis stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji.Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • strona internetowa
  • ulotka
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Oryginalny projekt folderu nieruchomości deweloperskiej

Dobry folder nieruchomości deweloperskiej jest jednym z podstawowych materiałów reklamowych inwestora. Dlatego każdy szanujący się deweloper, który planuje kolejną inwestycję powinien obmyśleć temat także i tego szczegółu. Może wydawać się on naprawdę zbyt banalny i nieważny. Tymczasem dobra reklama i zarazem profesjonalna prezentacja nieruchomości to większa szansa na szybką jej sprzedaż. Warto w takim razie zadbać o to, aby folder reklamowy nieruchomości został wykonany oryginalnie, by ten odróżniał się od wszystkich pozostałych folderów dostępnych na rynku, udostępnianych przez konkurencję.

strzałka

Jak powinny wyglądać foldery reklamowe nieruchomości?

Profesjonalne tworzenie folderu reklamowego jest jednym z kolejnych etapów realizacji tego trudnego i zarazem wielkiego przedsięwzięcia. Trudno wręcz sobie wyobrazić nieruchomość mieszkaniową, bez tego marketingowego gadżetu. Dlatego niezwykle ważne jest to, aby projekty folderu zostały wykonane poprawnie i z dbałością o najwyższą jakość. Nad pomysłem na wykonanie tego graficznego dzieła może pomyśleć sam deweloper i właściwie byłoby dobrze, gdyby się w to nieco zaangażował. Jednak wykonaniem projektu graficznego zająć się musi profesjonalista. Warto w tym celu odwiedzić studio graficzne, agencję reklamową, która takie usługi świadczy i w dodatku ma w tym wieloletnie doświadczenie. Należy pamiętać o tym, że projekt folderu inwestycji powinien współgrać z wizerunkiem firmy dewelopera. Musi też być przyjemny w odbiorze. Estetyczna, dopracowana w szczegółach grafika promocyjna będzie interesowała odbiorców i motywowała do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedaży lokali mieszkaniowych. Taki folder nie może być zbyt gruby, ale musi opisywać wszystko, co o danej nieruchomości jest najważniejsze. Pozostaje w takim razie tylko jedno, zlecić to zadanie specjalistom. Komu? Decyzja należy do każdego z osobna. Jednak warto, by był to grafik z wieloletnim doświadczeniem w takich właśnie projektach graficznych.

strzałka

Co powinien zawierać projekt folderu nowej nieruchomości mieszkaniowej?

Należy pamiętać, że projekt folderu nowej nieruchomości czy inwestycji powinien zawierać przede wszystkim logo firmy oraz jej dane kontaktowe. Poza tym musi koncentrować się na tym konkretnym przedsięwzięciu, szczegółowo je opisując. Każdy, kto sięga po tego rodzaju foldery reklamowe chce po prostu dowiedzieć się, co to za inwestycja i czego dotyczy. Jej opis powinien składać się nie tylko ze zdjęć, ale również z treści – opisu. Każdy z tych elementów powinien ze sobą współgrać, tworząc jedną estetyczną całość. Choć byłoby można projekt folderu nieruchomości wykonać samodzielnie, lepiej jednak zlecić to zadanie profesjonalistom. To oni podpowiedzą i wyjaśnią zarazem, co powinna zawierać ta graficzna reklama. Dzięki ich wskazówkom łatwiej będzie zaprezentować tą nieruchomość w pełnej okazałości i tym samym przyczynić się do wzrostu zainteresowania danym obiektem. Profesjonalny projekt folderu nowej nieruchomości deweloperskiej to połowa sukcesu w sprzedaży. Dlatego deweloperzy bardzo chętnie tworzą takie katalogi ofertowe, jeżeli można je nazwać w ten sposób. To one umożliwiają łatwiejszą prezentację oferty i wpływają na popularność samej firmy deweloperskiej. Trzeba tylko wybrać projektanta, który faktycznie zna się na rzeczy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42