Art Mada
Branża — Dekoracja wnętrz

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Art Mada to bezpośredni dystrybutor wysokiej jakości produktów z Madagaskaru. W ofercie posiada tylko wyselekcjonowane, ręcznie robione produkty – od biżuterii, poprzez tekstylia, kamienie szlachetne, po dekoracyjne bibeloty, rzeźby i meble.

WYZWANIE

Wykrystalizowanie tożsamości to było podstawowe wyzwanie jakie stało przed nami. Art Mada potrzebowała wyrazistego wizerunku, praca nad zaprojektowaniem jego była dla nas wyjątkowo inspirujące. Sposób prezentowania marki miał podkreślić egzotykę i artystyczne walory oferty. Miał być oryginalny, inny, wyróżniający się z szerokiej oferty wzorniczej. Miał też uwypuklać element rękodzieła, jako że oferta Art Mady oparta jest tylko o naturalne wyroby, ręcznie robione przez ludzi zamieszkujący wyspę Madagaskar. Wcześniej takiej oferty jak produkty Art Mady na rynku polskim jeszcze nie było.

REALIZACJA

Projektując logo i cały wizerunek dla Art Mady postawiliśmy na „etniczność” i ilustrację nawiązującą do afrykańskich rysunków. Surowość linii graficznej widać w każdym zaprojektowanym przez nas elemencie. Nierówne, jakby „wykute” w kamieniu logo trafnie oddaje „ducha” tematu – naiwne i wyrafinowane zarazem, proste i niepowtarzalne – jak produkty z Madagaskaru. W całej linii graficznej zastosowaliśmy kolorystykę zachodzącego słońca połączoną z bardzo głębokim, niemal czarnym brązem. Zaprojektowaliśmy specjalną typografię, nawiązującą do ręcznego pisma „patykiem na piasku”, która była wykorzystania do ważniejszych podkreślenia ważniejszych elementów w prezentacji. Motywem wiodącym w całej linii graficznej są „proste”, odwołujące się do kultury etnicznej rysunki przedstawiające sceny z życia ludzi na Madagaskarze tj. specyficzna roślinność, ukształtowanie terenu, wszędzie widoczne zebu, ludzie skąpo odziani, kobiety noszące naczynia na głowie itp.

Praca na wizerunkiem, tworzeniem nowej marki zaowocowała opracowaniem całkiem sporego pakietu prezentacji oferty firmy Art Mada. Co najważniejsze - udało się wyraźnie wypozycjonować firmę jako kompetentnego importera sztuki rękodzielniczej z Madagaskaru. Oferta naszego klienta wzbudziła wielkie zainteresowanie na specjalistycznych targach.

ZADANIA WYKONANE
 • logo marki
 • spójny wizerunek firmy
 • materiały biurowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty itp.)
 • bardzo rozległa sesja zdjęciowa (kilkaset produktów – ujęcia aranżowane, jak i pojedyncze produkty ręcznie tworzone)
 • odrębne foldery prezentujące w „swojskim” klimacie każdą z grup wyrobów z Madagaskaru
 • segregator reklamowy
 • opakowanie na szal
 • roll-up
 • strona www
 • sklep internetowy
 • prezenter na biżuterię etniczną
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywny projekt ulotki a5 reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją zaprojektować, aby skłonić użytkownika do działania i interakcji z biznesem. Rzetelnie dobraliśmy jasny, ale trafny komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla materiału, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było istotne, aby finalny produkt był spójny z jej przekazem, stąd uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Firma funkcjonuje na wysoce konkurencyjnym rynku, zatem bardzo ważne było zapewnienie jej wyjątkowości i najwyższej jakości, aby pozyskać zainteresowanie odbiorców. Nasze projekty graficzne dotyczą również ulotek promocyjnych jak i promocyjnych.

strzałka

Rozmiar ulotki reklamowej

Ulotkę przygotowujemy w dwóch rozmiarach - A4 oraz A5. Wszystkie wykorzystywane szczegóły graficzne rozmieszczamy tak, aby zachować zupełną przejrzystość. Dbamy o każdy szczegół na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie zauważalne niezależnie od jej formatu. Przykładamy wielką wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do końcowej kreacji.

strzałka

Pomysłowy projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został szczegółowo zaplanowany pod wszelkim aspektem. Uważnie dostosowaliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak kolory, typografia i grafika. Dbamy o zgodność przygotowywanych przez nas propozycji z wizerunkiem marki i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt charakteryzuje się dużą jakością i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze także funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych marek z tej branży, ale to właśnie my gwarantujemy pewny produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42