Erea

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to doskonała reklama firmy

Reklama firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do potencjalnych klientów ewentualnie współpracowników biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy wyjątkowy katalog firmowy, który prezentuje niezwykle istotne dane o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie katalog do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą solidnej marki.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt graficzny folderu?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi reklamowe będą poprawnie komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy specjalny projekt graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz typem biznesu. Należy przyznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to bardzo ważne atuty.

strzałka

Foldery promocyjne się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być należytej jakości. Całkowicie inaczej trzyma się w dłoni katalog firmowy, który zrobiony jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na stosowną kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają markę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest nadzwyczaj bardzo ważne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42