Green Flor

Branża — Usługi

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Katalog reklamowy to sprawdzona promocja firmy

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych kontrahentów ewentualnie partnerów biznesowych. Dlatego w tym celu wykonaliśmy wyjątkowy katalog firmowy, jaki prezentuje ważne dane o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Dobra jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą solidnej firmy.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt graficzny folderu?

Aby mieć pełne przekonanie, że foldery a4 będą dobrze komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy specjalny pomysł graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz formą firmy. Trzeba uznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z klientami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Katalogi promocyjne się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały promocyjne muszą być należytej jakości. Totalnie inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, który wykonany jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na stosowną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Rzetelne opracowanie graficzne jest ogromnie istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42