Erea

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Teczki reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa a4 efektowny towar reklamowy

Stworzyliśmy przydatną i markową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, lecz również gadżetem promocyjnym dla marki, który z pewnością urzeknie niemało klientów.

strzałka

Proces opracowania projektu teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w wymiarze a4. Są to teczki na pisma z logo oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od stworzenia i przedstawienia projektu teczki firmowej. Cały proces projektowy przebiegał pod uważnym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zaakceptowaniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, równolegle dodatkowo uwydatnia jej plusy. Teczki są przydatne i praktyczne, pomieszczą wiele pism, a przy tym będą dobrą promocją solidności firmy.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł promocyjny, tak także teczka, powinna być wykonana starannie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość substancji i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim kompletną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, przykuwając czujność nad estetycznym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42