Metpol

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy katalog dla firmy

Stworzyliśmy nowy katalog reklamowy dla marki. To ogólna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, by nasz finalny katalog był unikalną wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Pozyskaliśmy od marki szkic oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego ukończenia zdjęcia, instrukcje dotyczące barw i czcionek. Forma folderu promocyjnego Katalog wizerunkowy powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim folderem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce oznajmiać firma.

strzałka

Prestiżowa reklama to broszura reklamowa a4 dla firmy

Firmowy katalog reklamowy, to specjalna i prestiżowa forma reklamy wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy wizualne niuanse stricte związane z działalnością naszego klienta, by wzbudzić w kontrahencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył dużo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich składników. Końcowy produkt jest na znacznym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, aby przekładał się na profity i nie była to pusta inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spoistość przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na odpowiedni wynik finalny. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych detali, a nasze foldery firmowe mają konkurencyjną jakość wśród pozostałych producentów funkcjonujących w branży. Folder firmy został stworzony z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42