EL-ZAK

Branża — Transport, spedycja

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszym tematem było opracowanie wizerunku marki, zacząwszy od zaprojektowania logo firmy, aby w następnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów identyfikacyjnych – broszury promocyjne, ulotki, teczki, grafiki reklamowe, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu stworzenie współczesnego, oryginalnego, a równolegle nadzwyczaj profesjonalnego wizerunku. Trudność w pracy nad identyfikacją wizualną dla marki polegała w głównej mierze na opracowaniu konsekwentnej, wszechstronnej linii graficznej, jaka będzie odpowiednio działać pod rozmaite kanały aktywności marketingowych i sprzedażowych. Kontrahent oczekiwał od nas opracowania czystego i prostego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem jednostki rozpoczęliśmy od niezwykle ważnego składnika tożsamości jednostki czyli znaku firmowego. Znak jednostki, jaki został stworzony to prosty i nowoczesny znak oraz należycie dobrana typografia, jaki swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo akcentuje fachowość działań spółki i dynamikę działania. Logo miało być proste i wyraziste, ale też wyrażać cechy dynamiki stosownej dla jednostki. Nowoczesność znaku firmowego uzyskaliśmy przez wykorzystanie dobrej struktury. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały dalej wykorzystane przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W następnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, broszury a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo firmy wykorzystaliśmy jako motyw przeplatający się, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie wizualnym innych materiałów reklamowych. Materiały zostały opracowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w wyraźny i świadomy sposób zaakcentować silną i widoczną pozycję spółki w branży. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zamówieniami, w ramach jakich zostały zrealizowane kalendarze firmowe ścienne, notatniki oraz inne gadżety promocyjne. Opracowana tożsamość wizualna ugruntowała pozycje spółki w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • broszura
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona www dla firmy to informacja i reklama

Obecnie tworzone strony internetowe dla firm są idealnie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego typu, jakie to bardzo dobrze działały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu przedmioty zamawiano przede wszystkim za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemalże z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach idzie o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne opcje jeśli chodzi o projekt graficzny strony www dla przedsiębiorstwa

Nasza działalność polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron www, a gruntowniej współczesne strony internetowe dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą profesjonalnych profesjonalistów, grafików, jacy sprostają wykreować coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco sporo znaczy też i to, że przy tworzeniu odbiorca ma mnóstwo do wyrażenia, a nawet uczestniczy w procesie tworzenia strony.

strzałka

Firmowa strona www to produkt spójny z wizerunkiem marki i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach współczesnych zdecydowanie łatwiej o produkt logiczny z wizerunkiem firmy, jeżeli idzie o strony www dla marek. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna znają niezwykle dobrze bieżące realia i w związku z tym ich projekty stron www są czymś, co faktycznie się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42