JG Chełmża

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

JG Chełmża to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzywa PET. Specjalizuje się nie tylko w samej produkcji opakowań. Dzięki nowoczesnym technologiom jest w stanie sportać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i wyprodukować opakowanie o dowolnych kształcie.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, inwestycje w nowe technologie były kołem napędowym dla firmy. Przyszedł cza, aby w końcu zadbała o swój wizerunek. Zdobywanie nowych rynków zbytu oraz pozyskanie klientów z nowych gałęzi przemysłu wymaga od firmy działań w kierunku rebrandingu. Naszym zadaniem było odświeżenie dotychczasowego loga oraz materiałów identyfikacyjnych, a następnie w opraciu o wykrystalizowaną linię graficzną zajęcie się tematem strony www oraz materiałami promocyjnymi.

REALIZACJA

Lifting logo był to pierwszy element naszej pracy. Przy projektowaniu loga dla firmy, bardzo duży nacisk został położny na wprowadzeniu do logo symboliki opakowań, który wiąże się z podstawowym zakresem działalności firmy. Zaproponowany logotyp to połączenie mocnego napisu JG z delikatnym zarysem kształtu opakowań. Napis JG został zaprojektowany w opraciu o bardzo nowoczesną typografię. Kolorystyka firmowa to przeważający kolor ciemny grafitowy z dodatkiem żywej zieleni. W kolejnym etapie prac zajęliśmy się wykrystalizowaniem linii graficznej, która ma być motywem przewodnim w kolejnych materiałch promocyjnych dla firmy. Strona www, teczka reklamowa i grafika na pojazdy zostały opracowane zgodnie z przyjętymi rozwiązaniami graficznymi. Zaprojektowane materiały cechuje nowoczesność, prostora oraz czytelność przekazu.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • teczka ofertowa
  • grafika na samochody
  • torby
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to niezmiernie ważna fundament wizerunku każdej marki

Wykonaliśmy doskonałe logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć jeszcze więcej nabywców. Z naszymi usługami logo to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Etapy opracowania projektu graficznego logotypu firmowego

Cały proces rozpoczął się od koncepcji, w następnej kolejności kreacji i finalnie zaprojektowania profesjonalnego znaku graficznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logotyp to coś więcej niż estetyczny obrazek, zatem szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu graficznego do generalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci przede wszystkim skupili się na informacjach o marce, a później na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej satysfakcjonujący i skuteczny efekt w względnie krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez współpracę i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to wynik dużej ilości debat i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Logo firmy – wizytówka marki

Jak wiadomo logotyp marki to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się klient. Uznajemy zatem, że wskazane jest przekazać mu z jego pomocą coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako nośnik wartości marki i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym profesjonalistom. Widoczna zajmująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Zrealizowane logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i lokowania także na szyldach, jak i wszelakich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42