Texar

Branża — Odzież

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

KLIENT

Texar to lider w branży produkcji odzieży militardnei i oudorowej. W swojej ofercie posiada bogaty wybór odzieży tektycznej i militarnej oraz wyposażenie, która na bieżąco ulega zmianie zgodnie z wymogami rynku i preferencjami Klientów.

WYZWANIE

Coraz większe zapotrzebowanie runku na odzież militarną i taktyczną, skłodniło firmę Texar do rozpoczęcia produkcji własnych produktów. Dynamiczny rozwój firmy w tym kierunku wymagał także gruntownego przebudowania wizerunku firmy. W pierwszej kolejności mieliśmy zacząć od prac nad liftingiem logotypu, tak aby móc przejść do kolejnych etapów związanych z odświeżeniem pozostałych materiałów reklamowych – folderów produktowych oraz całej serii etykiet do nowopowstałych produktów.

REALIZACJA

Podejmując prace nad wizerunkiem firmy Texar chcialiśmy uzyskać męski i outdorowy styl, który idealnie wkomponuje się w w przestrzeń wizualną brażny i rynku na jakim działa nasz klient. Dynamiczny i drapieżny projekt logo zyskał akcpetację. Umieszczenie wizerunku wilka w znaku graficznym miało na celu podkreślenie drapieżności i stylu oferowanych produktów od rynku docelowego. Symbol miał podkreślać outdorowy i militarny charakter marki. W projekcie opakowań postawiliśmy na czytelny przekaz marki, dwie dominujące barwy oraz techniczny rysunek przestawiający produkt. Styl etykiety bardzo męski, nawiązujący do wizerunku firmy. Folder oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej idealnie wpasują się w drapieżny i dynamiczny wizerunek, w którym dominują szarości i zielenie, kolorystyka odzieży militarnej. Całość prac uzupełniają odpowiednie wkomponowane zdjęcia plenerowe. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy dla klienta kalendarze trójdzielne i biurkowe podkładki pod mysz. Projekt kalendarzy spójnie nawiązuje do linii projektowej pozostałych materiałów i całej identyfikacji klienta.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • broszury
 • katalogi produktowe
 • ulotki
 • zestaw opakowań
 • etykiety do produktów
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • kalendarze ścienne
 • prezentacje firmowa
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie reklamowe dla produktu i etykieta reklamowa to grunt

Opracowaliśmy opakowanie dla firmy z myślą o działaniach promocyjnych i budowaniu świadomości biznesu. Kreując markę należy pod uwagę wziąć każdy element jaki pokazujemy kontrahentowi. Posiadanie spersonalizowanych do charakteru działalności opakowań, to klucz do opracowania przyjemnej dla oka identyfikacji wizualnej. Taki zabieg wspomaga rozważnie budować rozpoznawalną markę wybijającą się na rynku. Nasz nabywca działa na wielce konkurencyjnym rynku, stąd musieliśmy wykorzystać graficzne i sprzedażowe strategie na wyróżnienie jego marki z tłumu.

strzałka

Skuteczny i przemyślany proces kreowania etykiet i opakowań

Proces opracowania opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna obejmowała wszystko, co może wpłynąć na późniejszy wybór towaru przez konsumenta. Nasi graficy zadbali o dobór odcieni i fontów firmowych oraz grafiki, żeby jak najpoprawniej wkomponować nasz wyrób w szatę wizualną firmy. Liczy się dla nas harmonia z tym, co zgłasza nasz kontrahent i jakie są jego oczekiwania. Kreowanie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane artykuły, to nie tylko skupianie się na estetyce, lecz również na funkcjonalności i jedności w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych fotografii firmy i "wyjęliśmy" z niej aspekty uwidoczniające jej istotę.

strzałka

Dobra jakość i oryginalny projekt graficzny etykiety produktowej

Aspekt jakości zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy szczegół, ażeby zagwarantować naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na dużym poziomie. Uwzględniamy najświeższe trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Kombinacja obu aspektów pozwala nam osiągać wysoce zadowalające naszych nabywców efekty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42