Emeco

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Emeco Budownictwo to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie kompleksowej realizacji robót ziemnych i konstrukcyjnych. Powstała dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia kadry menadżerskiej z współpracą z renomowanymi podmiotami branży budownictwa.

WYZWANIE

Firma Emeco powierzyła nam zaprojektowaie kompletnego wizerunku dla swojej firmy. Naszym zadaniem było zbudowanie wizerunku profesjonalnej firmy zajmującej się realizacją robót ziemnych i konstrukcyjnych. Praca nad wizerunkiem dla firmy Emeco miałą przebiegać wieloetapowo, gdyż potrzeby firmy były dość duże w zakresie reklamy i promocji.

REALIZACJA

W pierwszym etapie rozpoczęliśmy pracę analizy otoczenia biznesowego klienta. Na tym gruncie weszliśmy w prace projektowe nad logo firmy i materiałami do komunikacji z klientem. Pracując nad logo chcieliśmy, aby niosło przekaz dość mocny i zarazem techniczny. Większość klientów firmy Emeco to mężczyźni, inżynierowie, tak wygląda branża budowlana. Dodatkowo w logo chcieliśmy uwikłać symbol graficzny, nawiązujący do profilu działalności firmy. Znak graficzny nawiązuje kształtem to łapy koparki, czyli podstawowego ciężkiego sprzętu jaki można znaleźć na każdej budowie. Kolorystyka logo to granat połączony z ożywczym pomarańczem, który nadaje znakowi dynamicznego charakteru. Elementy tworzące znak firmowy wykorzystaliśmy jako element do komponowania treści firmowych. Charakterystyczne „zęby” również wykorzystaliśmy przy projektowaniu materiałów biurowych oraz pojawia się przy kreacji grafiki w pozostałych materiałach przygotowanych dla Emeco. Przy projekcie prezentacji firmowej czy strony www wykorzystaliśmy bardzo kontrastowy i mocny skos z symbolu, który stał się rozpoznawalnym motywem przewodnim materiałów promocyjnych. Ten prosty element komunikuje ważne wartości o dynamice działania firmy. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskaliśmy niezwykłą ciekawość w projekcie, duże kontrastowe powierzchnie idealnie sprawdzają się przy nowoczesnych materiałach reklamowych. W kolejnych etapach naszej pracy powstały sezonowe upominki dla klientów – kalendarze książkowe i organizery ścienne trójdzielne, opracowaliśmy grafikę na auta oraz zaprojektowaliśmy zestaw materiałów dotyczących reklamy zewnętrznej – flagi, oznakowanie maszyn budowalnych i miejca budowy. Bardzo ważnym elementem wszystkich materiałów są zdjęcia z realizacji, które odpowiednio wkomponowane w grafikę firmową są idealnym dopełnieniem materiałów wizerunkowych.Wykreowana linia graficzna firmy oraz zastosowane przez nas działania skutecznie wzmocniły wizerunek firmy Emeco Budownictwo na polskim rynku. Przyczyniła się do tego zarówno kolorystyka materiałów reklamowych, zaproponowana forma wizualna, nowoczesne przedstawienie zdjęć oraz spięcie tego w spójny i profesjonalny system wizualny.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga identyfikacji znaku
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • teczka reklamowa
 • strona www
 • prezentacja firmowa
 • plakaty reklamowe
 • grafika na samochody
 • torba reklamowa
 • kalendarze trójdzielne
 • kalendarze książkowe
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Pomysł graficzny firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi świetną wizytówkę dla kontrahentów. Zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w takim razie budując firmę trzeba korzystnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję w branży. Nasza propozycja pomysłu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca działa na konkurencyjnym rynku, wobec tego musieliśmy zastosować różne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, żeby nagrodzić markę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Proces projektowania miał głównie na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, by dobrze ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór odpowiedniej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, by jak najodpowiedniej wkomponowały się w gotowy produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie komunikuje nasz klient. Projektowanie odpowiedniej strony internetowej, jaka będzie promocją i wizytówką, to nie tylko stylistyka pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze odpowiednia funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, jakie zostały nam przekazane przez firmę, jakie mają pomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Wysoka jakość strony internetowej i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to dobra jakość od powstania pierwotnej koncepcji i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zaakceptowania. Co wyraźnie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy dookoła siebie grono lojalnych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o różnej tematyce. Zadbaliśmy o każdy element, ażeby zapewnić naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt finalny na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42