Sowik

Branża — Usługi

Praca — Pakiety kalendarzy

KLIENT

Firma SOWIK to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w realizacji robót inżynieryjnych w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, melioracyjnych, odwodnieniowych oraz w przewiertach pod drogami i innymi przeszkodami, a także robotami ziemnymi.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, chęć pozyskania nowych klientów stały się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana dotychczasowego wizerunku firmy, aby firma SOWIK zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy SOWIK rozpoczęliśmy od dogłębnej analizy branży oraz konkurencji naszego klienta, uwzględniając przy tym założone oczekiwania. Naszym priorytetem było uzyskanie prostego, czytelnego oraz „męskiego” znaku. Zdecydowana kolorystyka - ciemny szary w połączeniu z delikatnym akcentem niebieskiego nadaje logo mocnego wyglądu. Udało się stworzyć projekt logo, które jest bardzo czytelne i przy tym proste. Po zaprojektowaniu znaku firmowego przyszedł czas na pozostałe elementy identyfikacji wizualnej – materiały biurowe do komunikacji z klientami, teczka na dokumenty firmowe i reklama. Tutaj również postawiliśmy na czytość podania treści. Wszystko utrzymane w bardzo prostej konstrukcji, bez zbędnych ozdobników, przy zachowaniu kolorystyki firmowej. Dalej realizując projekt strony www staraliśmy się zachować wszystkie wytyczne, których trzymaliśmy się podczas projektowania materiałów identyfikacyjnych. Wygląd strony charakteryzuje niezwykle szlachetny projekt graficzny, który uzyskaliśmy poprzez zastosowanie prostych form graficznych, żadnych bajerów wizualnych, dodatkowo wykorzystaliśmy czystą powierzchnię. Zastosowane przez nas działania graficzne skutecznie wzmocniły wizerunek firmy na rynku. Przyczynił się do tego przede wszystkim spójny, czytelny wizerunek firmy, który został rozwinięty w zestawie stworzonych materiałów reklamowych. Kolorystyka, nowoczesne kompozycje graficzne wsparte prostą typografią, wpłynęły na końcowy pozytywny efekt.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • teczka
  • reklama
  • segregator
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ekskluzywne Pakiety Kalendarzowe - Stała obecność Twojej marki w codziennym życiu klienta

Nie ma znaczenia, czy jesteś przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu czy rodzinną firmą z lokalnym oddziaływaniem. Kluczem do sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym świecie jest zdolność do utrzymania się w świadomości klienta. Jak sprawić, by Twoja marka była nie tylko widoczna, ale także ceniona? Odpowiedź tkwi w naszych Ekskluzywnych Pakietach Kalendarzowych, które stanowią połączenie elegancji, użyteczności i skutecznej promocji.

strzałka

Ekskluzywne Pakiety Kalendarzowe - więcej niż narzędzie, to Twoja marka w akcji

Kalendarz, który może wydawać się zwyczajnym przedmiotem, w naszych rękach staje się potężnym narzędziem komunikacji. Kiedy Twoje logo, wizja i kluczowe komunikaty są codziennie w zasięgu ręki Twojego klienta, Twoja marka przestaje być tylko logotypem – staje się częścią ich życia. Nasze pakiety obejmują różnorodność form – od stylowych kalendarzy biurkowych, przez funkcjonalne kalendarze ścienna, aż po luksusowe edycje premium. Każdy produkt został zaprojektowany z myślą o doskonałości, co gwarantuje, że Twoja firma zostanie dostrzeżona i zapamiętana.

strzałka

Doskonałość w każdym calu - dlaczego nasze kalendarze są wyjątkowe

Ekskluzywność nie zawsze oznacza droższe. W naszym przypadku oznacza to przemyślanie każdego aspektu produktu - od wyboru materiału, przez design, aż po finalny wydruk. Nasze kalendarze są tak zaprojektowane, by harmonizować z Twoją marką, podkreślając jej wartość i wyjątkowość. Jeżeli poszukujesz sposobu, by Twoja marka była obecna w życiu Twoich klientów przez 365 dni w roku, nasze Ekskluzywne Pakiety Kalendarzowe są dla Ciebie. Odkryj ich magiczną moc i daj się zaskoczyć jakością, jaką oferujemy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42