Agrocomplex

Branża — Art. spożywcze

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Agrocomplex to nowoczesna firma rodzinna założoną w 1989 r., specjalizująca się w produkcji i sprzedaży suchych produktów mlecznych, a w szczególności kazeinianów, kazeiny, serwatki w proszku, mleka w proszku oraz mieszanin mlecznych.

WYZWANIE

Dynamiczy rozwój firmy i chęć pozysaknia nowych rynków zbytu dla swoich produktów skłonił firmę do zmian wizerunku. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie identyfikacji wizualnej, dzięki której firma będzie kojarzona z bardzo wysokością jakością oferowanych produktów oraz dbałością o klienta.

REALIZACJA

Rebranding wizerunku firmy Agrocomplex rozpoczęliśmy do prac na odświeżeniem logo firmy oraz skupieniu się na poszukiwaniu optymalnej kolorystyki do wizerunku klienta. W wyniku dynamicznej interakcji z klientem powstał bardzo ciekawy znak graficzny o świeżej kolorystyce – soczystej zieleni w połączeniu z błękitem. Zaproponowana kolorystyka idealnie współgra z brażną, w której działa firma. Zaakceptowany logotyp dał nam przepustkę do pracy nad pozostałymi materiałami dentyfikacyjnymi, jak strona www, ulotki, foldery reklamowe oraz projekt opakowań do ich kluczowego produktu. Całość materiałów utrzymana w spójnej linii plastycznej budowanej o ustaloną kolorystykę, dużą czystośc i przejrzystośc przekazu. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność wizerunku firmy na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • strona www
  • folder reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • opakowania reklamowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Pomysł graficzny firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, która stanowi doskonałą wizytówkę dla nabywców. Stworzenie dobrego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, stąd budując markę powinno się pozytywnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję na rynku. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca działa na konkurencyjnym rynku, zatem musieliśmy zastosować różnorodne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, aby nagrodzić markę na tle pozostałych.

strzałka

Kreacja strony internetowej harmonijna z wizerunkiem firmy

Przebieg kreowania miał przede wszystkim na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, tak aby pozytywnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór poprawnej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, żeby jak najpoprawniej wkomponowały się w gotowy produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie komunikuje nasz klient. Tworzenie odpowiedniej strony internetowej, która będzie promocją i wizytówką, to nie tylko wygląd pod względem wizualnym, ale co najważniejsze wysoka funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam dostarczone przez firmę, jakie mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony internetowej i sprawdzony produkt to klucz do sukcesu marki

Wykonana przez nas strona, to dobra jakość od powstania pierwszej koncepcji i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy dookoła siebie grono wiernych klientów i szereg oddanych projektów stron o różnej tematyce. Zadbaliśmy o każdy detal, ażeby zagwarantować naszym odbiorcom sto procent zadowolenia i produkt finalny na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42