Agrocomplex

Branża — Art. spożywcze

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Agrocomplex to nowoczesna firma rodzinna założoną w 1989 r., specjalizująca się w produkcji i sprzedaży suchych produktów mlecznych, a w szczególności kazeinianów, kazeiny, serwatki w proszku, mleka w proszku oraz mieszanin mlecznych.

WYZWANIE

Dynamiczy rozwój firmy i chęć pozysaknia nowych rynków zbytu dla swoich produktów skłonił firmę do zmian wizerunku. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie identyfikacji wizualnej, dzięki której firma będzie kojarzona z bardzo wysokością jakością oferowanych produktów oraz dbałością o klienta.

REALIZACJA

Rebranding wizerunku firmy Agrocomplex rozpoczęliśmy do prac na odświeżeniem logo firmy oraz skupieniu się na poszukiwaniu optymalnej kolorystyki do wizerunku klienta. W wyniku dynamicznej interakcji z klientem powstał bardzo ciekawy znak graficzny o świeżej kolorystyce – soczystej zieleni w połączeniu z błękitem. Zaproponowana kolorystyka idealnie współgra z brażną, w której działa firma. Zaakceptowany logotyp dał nam przepustkę do pracy nad pozostałymi materiałami dentyfikacyjnymi, jak strona www, ulotki, foldery reklamowe oraz projekt opakowań do ich kluczowego produktu. Całość materiałów utrzymana w spójnej linii plastycznej budowanej o ustaloną kolorystykę, dużą czystośc i przejrzystośc przekazu. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność wizerunku firmy na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • strona www
  • folder reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • opakowania reklamowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to sprawdzona reklama firmy oraz prezentacja usług i produktów

Reklama firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do potencjalnych klientów lub współpracowników biznesowych. Toteż w tym celu wykonaliśmy wyjątkowy folder a4 firmowy, jaki opisuje bardzo ważne dane o naszej działalności, a jednocześnie przyciąga wzrok dzięki interesującemu pomysłowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą porządnej firmy.

strzałka

Zobrazowanie jak wykonaliśmy projekt graficzny broszury reklamowej?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy szczególny pomysł graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz typem firmy. Trzeba przyznać, że dopasowany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z nabywcami to niezwykle istotne atuty.

strzałka

Foldery reklamowe są bardzo opłacalną formą promocji i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały reklamowe muszą być dobrej jakości. Totalnie inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, który wykonany jest z dobrej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Rzetelne opracowanie graficzne jest niezmiernie istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na klientach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42