Arkadia 2

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Arkadia 2 to kolejna inwestycja budowlana Arkady Invest. Z tym deweloperem, działającym na bydgoskim rynku mieszkaniowym, współpracujemy już od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i niejeden wizerunek dla inwestycji budowlanej.

WYZWANIE

Firma Arkada Invest poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku. Nasz design miał zapewnić reklamę i stworzyć przestrzeń dla prezentacji inwestycji. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – sielankowa okolica, bliskość terenów zielonych, miejsce bezpieczne, idealne dla rodzin z dziećmi.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpiecznym azylem, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe budownictwo. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić nowoczesność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje. Natomiast elementy takie, jak przestrzeń kolorystyczna (zielenie), dynamiczna czcionka, jasne zdjęcia przedstawiające radosnych, aktywnych ludzi bawiących się z dziećmi, komunikują lekkość i czekające tu na przyszłych mieszkańców szczęśliwe życie. Arkadia to symbol spokoju i kontaktu z naturą, dlatego charakterystycznym elementem linii graficznej uczyniliśmy florystyczne ornamenty, w które wpisane zostały zdjęcia i wizualizacje. Motyw roślinny pojawia się także w logo – kształt liścia stanowi trzon logotypu. Lekkie, „roślinne”, zielone logo, wsparte dodatkowo hasłem „kraina szczęśliwości”, przemawia do klientów szukających oazy spokoju i bliskości natury w mieście.

ZADANIA WYKONANE
  • logo i wizerunek dla inwestycji
  • strona www
  • katalog reklamowy
  • billboardy
  • reklamy prasowe
  • ulotki sprzedażow
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Projekt graficzny firmowej strony www

Opracowaliśmy nową stronę www, która stanowi doskonałą wizytówkę dla nabywców. Zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w takim razie budując firmę należy korzystnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność zapewniamy sobie dobrą sytuację na rynku. Nasza propozycja pomysłu na identyfikację wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca działa na konkurencyjnym rynku, stąd musieliśmy wykorzystać różne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, aby wyróżnić firmę na tle innych.

strzałka

Kreacja strony internetowej harmonijna z wizerunkiem marki

Proces kreowania miał przede wszystkim na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, ażeby korzystnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór stosownej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, by jak najpoprawniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie sygnalizuje nasz klient. Skuteczne tworzenie odpowiedniej strony internetowej, która będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko estetyka pod względem wizualnym, ale co najważniejsze dobra funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam przesłane przez firmę, które mają pomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony internetowej i sprawdzony produkt to klucz do sukcesu firmy

Zrealizowana przez nas strona, to dobra jakość od powstania pierwszej idei i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie grono wiernych klientów i szereg oddanych projektów stron o rozmaitej tematyce. Zadbaliśmy o każdy szczegół, tak aby zapewnić naszym kontrahentom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42