Agrocomplex

Branża — Art. spożywcze

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Agrocomplex to nowoczesna firma rodzinna założoną w 1989 r., specjalizująca się w produkcji i sprzedaży suchych produktów mlecznych, a w szczególności kazeinianów, kazeiny, serwatki w proszku, mleka w proszku oraz mieszanin mlecznych.

WYZWANIE

Dynamiczy rozwój firmy i chęć pozysaknia nowych rynków zbytu dla swoich produktów skłonił firmę do zmian wizerunku. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie identyfikacji wizualnej, dzięki której firma będzie kojarzona z bardzo wysokością jakością oferowanych produktów oraz dbałością o klienta.

REALIZACJA

Rebranding wizerunku firmy Agrocomplex rozpoczęliśmy do prac na odświeżeniem logo firmy oraz skupieniu się na poszukiwaniu optymalnej kolorystyki do wizerunku klienta. W wyniku dynamicznej interakcji z klientem powstał bardzo ciekawy znak graficzny o świeżej kolorystyce – soczystej zieleni w połączeniu z błękitem. Zaproponowana kolorystyka idealnie współgra z brażną, w której działa firma. Zaakceptowany logotyp dał nam przepustkę do pracy nad pozostałymi materiałami dentyfikacyjnymi, jak strona www, ulotki, foldery reklamowe oraz projekt opakowań do ich kluczowego produktu. Całość materiałów utrzymana w spójnej linii plastycznej budowanej o ustaloną kolorystykę, dużą czystośc i przejrzystośc przekazu. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność wizerunku firmy na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • strona www
  • folder reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • opakowania reklamowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka firmowa efektowny artykuł reklamowy

Wykonaliśmy przydatną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla firmy, jaki z pewnością oczaruje wielu klientów.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego teczki reklamowej

Wykonaliśmy teczki w wymiarze a4. Są to teczki na dokumenty z logo oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od stworzenia i przedstawienia projektu graficznego teczki firmowej. Pełny proces projektowy przebiegał pod bacznym okiem naszych fachowców. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami firmy, jednocześnie poza tym podkreśla jej atuty. Teczki są użyteczne i wygodne, pomieszczą wiele pism, a przy tym będą dobrą promocją rzetelności marki.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy produkt promocyjny, tak też teczka, powinna być wykonana starannie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i wiarygodnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, uwiązując czujność nad estetycznym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42