Centropolis

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Działający na rynku mieszkaniowym deweloper Press wkraczała na rynek z prestiżową propozycją. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą Centropolis to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie Starego Miasta Torunia, jest jedną z największych zalet Centropolis.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Centropolis i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Press skierowana była do młodych, dynamicznych ludzi, chcących mieszkać w mieście. Inwestycja charakteryzowała się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wizerunek musiał być dość prosty w formie i zarazem czysty w odbiorze.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla inwestycji Centropolis wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z centrum miasta. Logo skonstruowaliśmy z delikatnych linii, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na mocną i żywą kolorytyskę – czerwień w połączeniu z zimnym odcieniem niebieskiego, który jest symbolem relacji biznesowych. Motyw ciągłej linii budującej napis stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji.Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • strona internetowa
  • ulotka
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla firmy to informacja i reklama

Współcześnie tworzone strony internetowe dla firm są znakomicie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt. Jednym słowem to nie są strony www starego rodzaju, które to bardzo dobrze działały włączane na komputerze stacjonarnym. Dziś taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu produkty zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to prawie z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach idzie o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Opcje nowoczesne jeśli idzie o projekt graficzny strony internetowej

Nasza działalność polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a szczegółowiej obecne strony internetowe dla marek muszą w jakimś stopniu współgrać z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna twórczością doświadczonych profesjonalistów, grafików, jacy sprostają wykreować coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy też i to, że przy projektowaniu odbiorca ma sporo do wyrażenia, a nawet pomaga w procesie opracowania strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wydaje się, że w czasach współczesnych zdecydowanie łatwiej o produkt spójny z wizerunkiem marki, jeżeli idzie o strony www dla marek. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie tworzący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna znają nadzwyczaj dobrze bieżące realia i stąd ich projekty graficzne stron www są czymś, co rzeczywiście się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42